Jesteśmy na terenie
całego kraju

Sieć dystrybutorów naszych produktów obejmuje niemal wszystkie województwa na terenie Polski. Duże zainteresowanie jakim cieszą się nasze ogrodzenia sprawia, że gęstość naszych punktów sprzedaży, dystrybucji, obsługi klienta stale się powiększa.

XCEL® Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Czereśniowa 58
43-520 Chybie Zaborze
Tel. 33 488 05 64
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bielsko-Biała

Tel. 33 488 05 64
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katowice

Tel. 32 750 65 26
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kraków

Tel. 12 444 10 58
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poznań

Tel. 61 279 41 92
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warszawa

Tel. 22 201 90 33
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wrocław

Tel. 71 716 51 44
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

XCEL Kraków

Woj. Małopolskie

Tel.: 12 444 10 58
E-mail: krakow@xcel.pl

XCEL Kraków

Woj. Podkarpackie

Tel.: 17 785 06 97
E-mail: rzeszow@xcel.pl

XCEL Katowice

Woj. Śląskie

Tel.: 32 750 65 26
E-mail: katowice@xcel.pl

XCEL Częstochowa

Woj. Śląskie

Tel.: 34 390 57 74
E-mail: czestochowa@xcel.pl

XCEL Kielce

Woj. Świętokrzyskie

Tel.: 41 241 23 04
E-mail: kielce@xcel.pl

XCEL Lublin

Woj. Lubelskie

Tel.: 81 451 10 27
E-mail: lublin@xcel.pl

XCEL Radom

Woj. Mazowieckie

Tel.: 48 685 60 89
E-mail: radom@xcel.pl

XCEL Wrocław

Woj. Dolnośląskie

Tel.: 71 716 51 44
E-mail: wroclaw@xcel.pl

XCEL Łódź

Woj. Łódzkie

Tel.: 42 288 13 50
E-mail: lodz@xcel.pl

XCEL Zielona Góra

Woj. Lubuskie

Tel.: 68 422 71 20
E-mail: zielonagora@xcel.pl

XCEL Warszawa

Woj. Mazowieckie

Tel.: 22 201 90 33
E-mail: warszawa@xcel.pl

XCEL Poznań

Woj. Wielkopolskie

Tel.: 61 279 41 92
E-mail: poznan@xcel.pl

XCEL Bydgoszcz

Woj. Kujawsko-Pomorskie

Tel.: 52 569 12 71
E-mail: bydgoszcz@xcel.pl

XCEL Białystok

Woj. Podlaskie

Tel.: 85 733 62 09
E-mail: bialystok@xcel.pl

XCEL Szczecin

Woj. Zachodnio-Pomorskie

Tel.: 91 886 94 21
E-mail: szczecin@xcel.pl

XCEL Olsztyn

Woj. Warmińsko-Mazurskie

Tel.: 89 679 53 21
E-mail: olsztyn@xcel.pl

XCEL Koszalin

Woj. Zachodniopomorskie

Tel.: 94 721 30 53
E-mail: koszalin@xcel.pl

XCEL Gdańsk

Woj. Pomorskie

Tel.: 58 746 36 58
E-mail: gdansk@xcel.pl

XCEL England

Tel.: 442035148600
E-mail: e-mail: fence@aretehorizon.co.uk

XCEL Deutschland

E-mail: e-mail: zaun@aretehorizon.de

XCEL Slovakia

Tel. +48 33 488 05 64
E-mail: xcel@xcel.pl

XCEL Україна

вул. Тютюнників, 55A
м.Львiв 79011

Teл.: +38 067 730 31 05
E-mail: xcelua@gmail.com

XCEL Česká republika

Tel. +48 33 488 05 64
E-mail: xcel@xcel.pl

XCEL CLÔTURE

Tel. +32 465 90 04 46
E-mail: office@xcelcloture.be