Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w sprzedaży i produkcji ogrodzeń, a nasze produkty wyróżniają się jakością oraz oryginalnym designem. Ogrodzenia Xcel można dziś znaleźć we wszystkich województwach Polski i większości krajów europejskich. Zainteresowanie naszymi systemami rośnie z roku na rok.

Stale poszerzamy naszą sieć partnerską i poszukujemy przedstawicieli handlowych oraz firm montażowo-budowlanych do współpracy. Naszym partnerom oferujemy wsparcie techniczne i projektowe, niezbędne szkolenia oraz wysokiej jakości materiały promocyjne. Współpraca z nami to przejrzyste zasady, rzetelność oraz terminowa realizacja wszystkich zleceń.

Jeśli chcesz dołączyć do naszej sieci partnerskiej, skontaktuj się z nami:

Tel: +48 33 488 05 64 lub E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Zaczynaliśmy jako przedstawiciele firmy produkującej ogrodzenia systemowe, lecz szybko okazało się, że nasze ambicje są znacznie większe. Postanowiliśmy stworzyć coś własnego i pokazać światu, że ogrodzenia wcale nie muszą być nudne. Zaprojektowane przez nas systemy spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem, więc postanowiliśmy dalej podążać w tym kierunku.

Od samego początku podstawową wartością marki Xcel pozostaje jakość . W tej kwestii nie idziemy na żadne kompromisy. Na co dzień projektujemy i produkujemy trwałe ogrodzenia, które są funkcjonalne oraz podkreślają piękno otoczenia. Mamy nadzieję, że również Tobie pozwolą w pełni cieszyć się każdą chwilą spędzoną w ogrodzie.