Z naszymi systemami życie jest wygodniejsze, bezpieczniejsze i bardziej komfortowe.

Nowoczesne ogrodzenia z aluminium, betonu architektonicznego i innych materiałów. Postaw na ogrodzenia Xcel i ciesz się każdą chwilą spędzoną w ogrodzie. 

Jesteśmy polskim przedstawicielem amerykańskiej firmy XCEL Inc – zajmujemy się dystrybucją produktów na terenie całej Europy.
Światowy sukces marka Xcel zawdzięcza niekwestionowanej jakości, która jest efektem restrykcyjnych procedur wewnętrznych, oraz spełniania międzynarodowych norm ISO 9001. Równie ważne są dla nas rozwiązania techniczne, oraz doświadczenie najlepszych amerykańskich inżynierów.
Na bieżąco obserwujemy rynkowe trendy, chętnie podejmujemy współpracę z Państwa architektami.

W każdym z krajów, w których obecnie działamy, jesteśmy postrzegani jako ikona stylu i gwarant jakości. Wymagający klienci jakich mamy przyjemność obsługiwać, oczekują profesjonalnego doradztwa i indywidualnego podejścia.  Potrzebują ogrodzeń wykonanych z materiałów najwyższej próby, przez dekady nie zmieniających swojej formy. Ze swojej strony chcemy zapewnić Państwu o wiele więcej -  szlachetny  wygląd, który jednocześnie dobrze wkomponuje się w nowoczesny charakter budynków.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ