projekty ogrodzeń xcel

Dla architektów

Projektowanie
bez ograniczeń

W naszych realizacjach wykorzystujemy:

* (wiernie imitujące aż kilkanaście gatunków drewna)
ogrodzenie

Uzyskanie pełnej spójności między ogrodzeniem a pozostałymi elementami projektu jeszcze nigdy nie było tak proste!

Więcej niż ogrodzenie

Xcel® to systemy ogrodzeń, wraz ze wszystkimi elementami dodatkowymi, takimi jak skrzynka na listy, numer domu czy dedykowane oświetlenie.

systemy ogrodzeń i dodatki

Praktycznym przedłużeniem systemów Xcel® są różnego rodzaju zadaszenia i pomieszczenia

pergole i zadaszenia tarsów

Pozwalają ukryć kosze na śmieci lub narzędzia czy stworzyć w ogrodzie strefę relaksu (pergole, minipergole, zadaszenia tarasów).

ogród strefa relaksu

Istotnym elementem każdego projektu jest spójność estetyczna,

którą łatwo osiągnąć z naszymi deskami elewacyjnymi i balustradami.

ogrodzenie i deski elewacyjne w kolorze ogrodzenia

Chętnie dzielimy się wiedzą i pomagamy rozwiązać problemy,

które pojawiają się podczas projektowania ogrodzeń. Doradzamy zarówno w kwestii doboru odpowiednich materiałów i produktów, jak i przygotowania wszelkich niezbędnych instalacji.

Zainteresowanym architektom udostępniamy pliki CAD, które pozwalają wiernie odwzorować nasze systemy ogrodzeniowe w projekcie.

telefon strona xcel ogrodzenia

Razem możemy więcej

Mamy za sobą setki udanych realizacji, z których wiele wymagało niestandardowego podejścia. Bogate doświadczenie sprawia, że trudny teren czy nietypowe wymagania klienta nie stanowią dla nas przeszkody.

Mamy za sobą setki udanych realizacji, z których wiele wymagało niestandardowego podejścia.

Bogate doświadczenie sprawia, że trudny teren czy nietypowe wymagania klienta nie stanowią dla nas przeszkody.

xcel.pl/realizacje

Zaufali nam najlepsi

Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje, które powstały we współpracy ze studiami architektonicznymi.

Simply Concrete

Wood And Concrete

Dark Monilith

Solid Grey

Black Stripes

Day and Night

Napisz do naszego działu projektowego

Wyślemy szczegółowe rysunki techniczne naszybciej, jak to możliwe

Szanowni Państwo,
w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.
Administratorem Państwa danych osobowych jest XCEL Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy ul. Czereśniowej 58, 43-520 Chybie/Zaborze. Państwa dane osobowe są przez nas przetwarzane w momencie kiedy:
 • prosicie nas Państwo o przedstawienie oferty,
 • przystępujemy do realizacji umowy/zamówienia/zlecenia,
 • nawiązujemy innego rodzaju współpracę (dotyczy partnerów marki XCEL; architektów).
Państwa dane osobowe możemy przetwarzać w oparciu o następujące podstawy prawne (w zależności od charakteru i etapu współpracy):
 • na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. tj.: osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów;
 • na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. tj.: przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy;
 • na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. tj.: przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze;
 • na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. oraz motyw 47 (cele wynikające z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora: ustalenia, dochodzenia i egzekucji roszczeń, udzielanie odpowiedzi na pytania, wnioski, skargi Klienta, marketing bezpośredni).
Państwa dane osobowe mogą być udostępniane innym odbiorcom danych, ale tylko i wyłącznie w celu prawidłowej realizacji umowy/zamówienia/zlecenia i w zakresie obowiązków prawnych ciążących na Administratorze (pracownicy upoważnieni do przetwarzania danych, osoby oddelegowane do realizacji umowy/zamówienia/zlecenia np. montażu, podmioty współpracujące z Administratorem przy obsłudze spraw księgowych, podatkowych, prawnych). Przechowujemy Państwa dane osobowe do osiągnięcia celu, dla którego zostały zebrane, przez czas, w którym przepisy nakazują Administratorowi przechowywać dane, przez czas konieczny do ustalenia, obrony i dochodzenia roszczeń oraz ze względu na każdy prawnie uzasadniony interes Administratora. Przysługuje Państwu prawo do:
 • dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych,
 • jeżeli Państwa dane osobowe byłyby przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, przysługuje Państwu prawo do jej cofnięcia w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Mogą Państwo realizować swoje prawa, składając wniosek za pośrednictwem następującego kanału komunikacyjnego:
 • Wysyłając e-mail na adres: pytania@xcel.pl
 • Wysyłając pismo na adres korespondencyjny: XCEL Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy ul. Czereśniowej 58, 43-520 Chybie/Zaborze.
Przysługuje Państwu również prawo do złożenia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uznacie Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy prawa. Państwa dane osobowe nie będą przez nas przetwarzane w sposób, który skutkowałby zautomatyzowanym podejmowaniem decyzji, w tym profilowaniem. Oznacza to, że nie wykorzystujemy systemów informatycznych, które gromadziłyby informacje na temat naszych Klientów i jednocześnie samodzielnie, automatycznie, podejmowałyby decyzje, które mogłyby wywołać wobec naszego Klienta skutki prawne lub w podobny sposób istotnie na Państwa wpływać. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Dodatkowo informujemy, iż System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w postaci polityk ochrony danych został przyjęty w naszej organizacji. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu pod wskazanym adresem mailowym. Odpowiednie polityki ochrony danych wdrożone przez nas, będziemy poddawać regularnym i systematycznym przeglądom, jednocześnie dochowując należytej staranności w zakresie przetwarzania Państwa danych osobowych.
zwiń