Dark Sensation, czyli nowoczesne ogrodzenie
w korzystnej cenie

 

Tym projektem udowadniamy, że nowoczesne ogrodzenie o oryginalnej formie i kolorystyce nie musi odstraszać ceną. Od strony ulicy granicę posesji wyznaczają pionowe słupki Arete Vertico o przekroju trapezu, które zamontowano w równych odstępach. Słupki systemu mają tylko jedną długość, co narzuca wysokość całego ogrodzenia.

Aby obniżyć końcowy koszt, brama wjazdowa i furtka Arete Pure zostały wykończone aluminiową blachą tylko od strony ulicy. Elementy te osadzono na wykonanych z betonu architektonicznego słupach Rockina Concrete Block. W strefie wejścia znajduje się wielofunkcyjny panel z przelotową skrzynką na listy, przyciskiem i kamerą wideo domofonu oraz podświetlany numer domu. Brama przesuwna została wyposażona w automatykę i ma skośną przeciwwagę.

Ze względu na optymalizację cenową ogrodzenia brama i furtka mają z góry narzucone wymiary, a wykańczająca je blacha może mieć kolor antracytowy lub szary. Z kolei panel multimedialny i pochwyt są dostępne w czterech wariantach kolorystycznych: żółtym, khaki, brązowym i ceglanym. 

Dostępne różne wersje kolorystyczne

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel