Dark Sensation, czyli nowoczesne ogrodzenie
w korzystnej cenie

 

Tym projektem udowadniamy, że nowoczesne ogrodzenie o oryginalnej formie i kolorystyce nie musi odstraszać ceną. Od strony ulicy granicę posesji wyznaczają pionowe słupki Arete Vertico o przekroju trapezu, które zamontowano w równych odstępach. Słupki systemu mają tylko jedną długość, co narzuca wysokość całego ogrodzenia.

Aby obniżyć końcowy koszt, brama wjazdowa i furtka Arete Pure zostały wykończone aluminiową blachą tylko od strony ulicy. Elementy te osadzono na wykonanych z betonu architektonicznego słupach Rockina Concrete Block. W strefie wejścia znajduje się wielofunkcyjny panel z przelotową skrzynką na listy, przyciskiem i kamerą wideo domofonu oraz podświetlany numer domu. Brama przesuwna została wyposażona w automatykę i ma skośną przeciwwagę.

Ze względu na optymalizację cenową ogrodzenia brama i furtka mają z góry narzucone wymiary, a wykańczająca je blacha może mieć kolor antracytowy lub szary. Z kolei panel multimedialny i pochwyt są dostępne w czterech wariantach kolorystycznych: żółtym, khaki, brązowym i ceglanym. 

Dostępne różne wersje kolorystyczne