Arete Vertico
w nowej odsłonie

 

 Nowoczesne ogrodzenie, które zapewnia prywatność i wyróżnia się nietypową formą – właśnie taki efekt chcieli osiągnąć projektanci, tworząc tę koncepcję. W projekcie wykorzystano system Vertico T, czyli pionowe profile aluminiowe o przekroju litery T. Przy odpowiednim ułożeniu tworzą ciekawe wizualnie, ażurowe ogrodzenie, które zapewnia maksimum prywatności na terenie posesji. Ogród staje się prawdziwą oazę spokoju przy zachowaniu swobodnego przepływu powietrza i dostępu światła.

W ogrodzeniu dominuje kolor szary, ale trudno nazwać je nudnym. Monotonię przełamuje oryginalny kształt profili systemu Vertico T oraz drewnopodobna furtka na bazie poziomych profili aluminiowych. W ten sposób nawiązano też do drzwi wejściowych i stolarki okiennej budynku. Z kolei przesuwna brama wjazdowa współgra wizualnie z bramą garażową, która została umiejętnie wkomponowana w bryłę domu. Na obu elementach zastosowano podzieloną na segmenty okładzinę z lakierowanej na szaro blachy aluminiowej. Efekt wizualny jest więc niezwykle spójny. Ogrodzenie i budynek tworzą harmonijną całość, zarówno pod względem kolorystyki, jak i zastosowanych materiałów.

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel