Spotkajmy się!

 

Staramy się uczestniczyć w jak największej liczbie wydarzeń branżowych.
Targi i konferencje to dla nas niekończące się źródło inspiracji oraz możliwość rozmowy z osobami zainteresowanymi ogrodzeniami.
Poniżej znajdziesz informacje, gdzie możesz nas znaleźć.

4 Design Days - 5 edycja - 06-09 2020 Cztery dni z najlepszą architekturą i designem. Jest to świetna okazja, aby dowiedzieć się więcej na temat najnowszych trendów w projektowaniu i poznać najciekawsze produkty ostatnich lat.

Szczegółowe informacje na temat 4DD: www.4dd.pl

W dniach 24-27.01.2019 w katowickim Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędzie się czwarta już edycja 4 Design Days. Jeśli ktoś nie słyszał jeszcze tej nazwy, 4 Design Days to największe w naszej części Europy wydarzenie, łączące specjalistów i osoby interesujące się aranżacją wnętrz, architekturą i szeroko pojętym wzornictwem.

Trzecia edycja 4 Design Days zbliża się wielkimi krokami. W tym roku wielkie święto architektury i designu odbywa się w dniach 15-18 lutego w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym oraz Spodku.

Już wkrótce rozpocznie się 4 Design Days, czyli największe w naszej części Europy wydarzenie poświęcone projektowaniu przemysłowemu, wzornictwu i architekturze. Przez cztery dni architekci i projektanci z całego świata będą się dzielić swoimi inspiracjami i doświadczeniami. 

Arena Design to 4 dni prelekcji, wykładów, warsztatów i spotkań dla wszystkich, którzy interesują się dobrym designem. Znajdą tu coś dla siebie zarówno profesjonalni architekci i projektanci, jak i osoby, które chcą na co dzień otaczać się estetycznymi przedmiotami. 

W dniach 11-14.02.2016 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się 4 Design Days. Wydarzenie obejmuje konferencję oraz targi, w trakcie których poruszona zostanie tematyka inspiracji i trendów we współczesnej architekturze oraz projektowaniu. Jest to doskonała okazja do wymiany doświadczeń między architektami, projektantami, producentami, przedstawicielami firm usługowych oraz deweloperami.

Już w październiku odbędzie się druga impreza z cyklu Kreatywna Przestrzeń. Jako jedni z organizatorów, serdecznie zapraszamy na wydarzenie wszystkich architektów oraz projektantów. Chcemy, aby impreza stała się płaszczyzną wymiany doświadczeń i inspiracji dla wszystkich osób zajmujących się kreatywnym projektowaniem. Czekamy na Was 27 października w poznańskim centrum Concordia Design.

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA rozpocznie się już 13 marca w Poznaniu. Celem wydarzenia jest promowanie nowoczesnych i nietypowych rozwiązań w projektowaniu oraz budownictwie. BUDMA to niezastąpione źródło wiedzy i inspiracji dla wszystkich wykonawców, producentów, projektantów oraz architektów.