preloader animation
play
x

W dniach 24-27.01.2019 w katowickim Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędzie się czwarta już edycja 4 Design Days. Jeśli ktoś nie słyszał jeszcze tej nazwy, 4 Design Days to największe w naszej części Europy wydarzenie, łączące specjalistów i osoby interesujące się aranżacją wnętrz, architekturą i szeroko pojętym wzornictwem. Udział w poprzednich edycjach był dla nas źródłem inspiracji i okazją do poznania ciekawych ludzi, więc w tym roku postanowiliśmy znów zawitać w Katowicach. Mamy nadzieję, że znajdziecie czas, aby odwiedzić 4 Design Days oraz stoisko ogrodzeń Xcel. Naprawdę warto, bo program wydarzenia jest przepełniony niezwykłymi atrakcjami.

Jak co roku, 4 Design Days zostało podzielone na dwie części. Pierwsze dwa dni (24-25.01) to gratka dla architektów, projektantów, producentów i deweloperów. Specjalnie dla nich zorganizowano kilkadziesiąt sesji dyskusyjnych, na które zaproszono cenionych ekspertów z całego świata. W tym roku rozmawiać będziemy o zrównoważonych rozwiązaniach w projektowaniu, konkurencyjności poprzez dobry design oraz nowoczesnych technologiach. Dodatkową atrakcją będzie wystawa polskich budynków, które zostały nominowane do nagrody Mies van der Rohe.

Druga część wydarzenia to Dni Otwarte, które odbędą się w sobotę i niedzielę (26-27.01). Nie może na nich zabraknąć miłośników dobrego designu oraz osób, które urządzają obecnie mieszkanie lub planują to zrobić w najbliższej przyszłości. W strefie ekspozycyjnej swoje rozwiązania zaprezentuje ponad 300 wystawców. Dniom Otwartym po raz kolejny będą towarzyszyć targi niezależnego polskiego designu, czyli Silesia Bazaar Dizajn. Ogromna dawka inspiracji gwarantowana!

Osoby zainteresowane nowoczesnymi rozwiązaniami w projektowaniu ogrodzeń zapraszamy na stoisko Xcel. Możecie nas odwiedzać w trakcie całego wydarzenia - podczas części specjalistycznej oraz Dni Otwartych. Na naszym stoisku będziecie mieć okazję poznać nasze najnowsze rozwiązania. Eksperci Xcel chętnie odpowiedzą na Wasze pytania dotyczące projektowania ogrodzeń oraz wyboru najlepszych materiałów. Czekamy na Was w Międzynarodowym Centrum Kongresowym na stoisku numer 106A.

Więcej informacji na naszym blogu: 4 Design Days, czyli solidna dawka inspiracji już po raz czwarty

Szczegółowe informacje na temat 4DD: www.4dd.pl