preloader animation

Bazę tego nowoczesnego ogrodzenia stanowią proste, tynkowane murki i podmurówki w kolorze ciemnoszarym. System Horizon Massive to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą się cieszyć prywatnością w ogrodzie. W realizacji zastosowaliśmy szerokie przęsła aluminiowe w dwóch kolorach: grafitowym i białym. Dzięki kontrastującym kolorom ogrodzenie prezentuje się stylowo i niepowtarzalnie.

Stylowo i praktycznie

Klient postawił na nowoczesną bramę przesuwną. Jej automatyka została zintegrowana z bramą garażową, więc obie mogą być otwierane przy pomocy tego samego pilota. Przy wjeździe na posesję umieszczono efektowny, wycięty laserowo adres. Kontrastująca biała furtka Horizon Massive została wyposażona w boczne maskownice zawiasów oraz pochwyt ze stali nierdzewnej. W jej pobliżu umieszczono minimalistyczną skrzynkę na listy z wbudowanym videodomofonem oraz klawiaturą numeryczną.

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel