preloader animation


Masywne mury z lanego betonu oraz pełna brama i furtka z gładkiej blachy to sprawdzony przepis na prywatność w ogrodzie. Materiały te wyróżniają się ponadczasowym minimalizmem i są niezwykle trwałe, więc idealnie nadają się do budowy ogrodzenia nowoczesnej stodoły.  Projektant starannie przemyślał wszystkie detale, aby każde przekroczenie granicy posesji było prawdziwą przyjemnością.  

Jak było?

Estetyczna strefa wejścia 


Brama przesuwna i furtka systemu Arete Pure zostały wykończone gładką blachą aluminiową w kolorze antracytowym. Furtkę wyposażono w minimalistyczny, dopasowany kolorystycznie pochwyt i boczne maskownice. Na przylegających do niej pionowych profilach Arete Vertico znajduje się panel przelotowej skrzynki na listy z wbudowanym wideo domofonem. Automatyczna brama przesuwna z jednej strony opiera się na betonowym murku, a z drugiej na słupach Rockina Cubero, które również wykończono gładką blachą. 

Projekt

Funkcjonalne dodatki 


Jak przystało na ogrodzenie nowoczesnej stodoły, wszystkie detale zostały starannie przemyślane. Dodatkowa furtka umiejscowiona na prawo od bramy prowadzi do koszy na śmieci. Na lewo od wejścia znajduje się osadzony na profilach Arete Vertico numer domu. Skrzynkę elektryczną zabudowano słupem z gładkiej blachy, na którym znajdują się odpowiednio oznaczone drzwiczki i numer domu.

Wizualizacja