preloader animation


Masywne mury z lanego betonu oraz pełna brama i furtka z gładkiej blachy to sprawdzony przepis na prywatność w ogrodzie. Materiały te wyróżniają się ponadczasowym minimalizmem i są niezwykle trwałe, więc idealnie nadają się do budowy ogrodzenia nowoczesnej stodoły.  Projektant starannie przemyślał wszystkie detale, aby każde przekroczenie granicy posesji było prawdziwą przyjemnością.  

Jak było?

Estetyczna strefa wejścia 


Brama przesuwna i furtka systemu Arete Pure zostały wykończone gładką blachą aluminiową w kolorze antracytowym. Furtkę wyposażono w minimalistyczny, dopasowany kolorystycznie pochwyt i boczne maskownice. Na przylegających do niej pionowych profilach Arete Vertico znajduje się panel przelotowej skrzynki na listy z wbudowanym wideo domofonem. Automatyczna brama przesuwna z jednej strony opiera się na betonowym murku, a z drugiej na słupach Rockina Cubero, które również wykończono gładką blachą. 

Projekt

Funkcjonalne dodatki 


Jak przystało na ogrodzenie nowoczesnej stodoły, wszystkie detale zostały starannie przemyślane. Dodatkowa furtka umiejscowiona na prawo od bramy prowadzi do koszy na śmieci. Na lewo od wejścia znajduje się osadzony na profilach Arete Vertico numer domu. Skrzynkę elektryczną zabudowano słupem z gładkiej blachy, na którym znajdują się odpowiednio oznaczone drzwiczki i numer domu.

Wizualizacja

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel