preloader animation

Nowoczesne materiały świetnie sprawdzają się jako baza dla klasycznych ogrodzeń. W tym przypadku podstawę ogrodzenia tworzą trwałe słupki Rockina Crestone, które powstają z łupanych bloczków o strukturze imitującej piaskowiec. Pomiędzy nimi znalazły się aluminiowe przęsła Arete Horizon w kolorze czarnym, które z powodzeniem zastępują drewniane deski.

W realizacji zastosowano tradycyjną bramę dwuskrzydłową oraz furtkę z pochwytem ze stali nierdzewnej. W pobliżu wejścia na posesję znalazł się panel skrzynki na listy Modern Post Box z wbudowanym videodomofonem, klawiaturą numeryczną oraz laserowo wyciętym adresem. Projektant wydzielił również przestrzeń przeznaczoną na kosze na śmieci.

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel