preloader animation
play
x

Nowoczesne grafitowe ogrodzenia cieszą się sporą popularnością już od kilku sezonów. Nic w tym dziwnego. Pięknie podkreślają ciemne elementy elewacji, które znaleźć można na większości domów. W tej realizacji trwałe i bezobsługowe materiały w kolorze grafitowym stały się bazą dla ogrodzenia o minimalistycznej formie, które efektownie kontrastuje z drewnem wykorzystanym do wykończenia budynku. Takie ponadczasowe rozwiązania cieszą oko przez wiele lat i nigdy nie wychodzą z mody.

Nowoczesne ogrodzenie w kolorze grafitowym

Ogrodzenie powstało z trwałych i bezobsługowych materiałów, które łatwo utrzymać w czystości. Słupy systemu Rockina Cubero wykończono wielkoformatowymi płytami ze spieków kwarcowych w kolorze ciemnoszarym. Pomiędzy nimi znalazły się grafitowe słupki aluminiowe Arete Vertico. Wychodzą one bezpośrednio z podłoża i zostały wkomponowane tak, aby tworzyć jedną linię ze słupami. Zastosowanie pionowych słupków pozwoliło uzyskać ciekawy efekt końcowy, dodając ogrodzeniu lekkości i niwelując efekt masywnego muru.

Projekt

Arete Pure – bramy i furtki dla wymagających

System Arete Pure to bramy i furtki, które mogą być wykończone różnorodnymi materiałami: spiekami kwarcowymi, betonem architektonicznym, a nawet szkłem. W tej realizacji projektant sięgnął po gładką, grafitową blachę, która współgra z elewacją domu i pozostałymi elementami ogrodzenia. Furtka została wyposażona w szeroki pochwyt ze stali nierdzewnej i boczne maskownice zawiasów. W nowoczesnej bramie przesuwnej zastosowano szybką i trwałą automatykę marki Tousek wraz z oświetleniem sygnalizacyjnym. W bocznej części ogrodzenia zlokalizowana jest dodatkowa furtka, która prowadzi do przestrzeni wydzielonej z myślą o koszach na śmieci.

W trakcie realizacji - budowa ogrodzenia

Skrzynka na listy i eleganckie drzwiczki

Mimo że tradycyjną pocztę odbieramy coraz rzadziej, skrzynka na listy to nadal niezbędny element każdego ogrodzenia. W tej realizacji zastosowano przelotowy model, który pozwala wygodnie wyjmować pocztę od strony posesji. Panel skrzynki na listy powstał ze szczotkowanej stali i posiada wbudowany wideodomofon oraz podświetlany numer domu. Ciekawym elementem ogrodzenia są stylowe drzwiczki ze stali nierdzewnej, za którymi ukryto skrzynkę elektryczną i gazową.

Elementy ogrodzenia
Słupki Arete Vertico
Słupy Rockina Cubero
Brama Arete Pure
Furtka Arete Pure
Skrzynka na listy
Drzwiczki skrzynki gazowej i elektrycznej
  • Słupki Arete Vertico
  • Słupy Rockina Cubero
  • Brama Arete Pure
  • Furtka Arete Pure
  • Skrzynka na listy
  • Drzwiczki skrzynki gazowej i elektrycznej

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel

powrót back