preloader animation
play
x

Nowoczesne grafitowe ogrodzenia cieszą się sporą popularnością już od kilku sezonów. Nic w tym dziwnego. Pięknie podkreślają ciemne elementy elewacji, które znaleźć można na większości domów. W tej realizacji trwałe i bezobsługowe materiały w kolorze grafitowym stały się bazą dla ogrodzenia o minimalistycznej formie, które efektownie kontrastuje z drewnem wykorzystanym do wykończenia budynku. Takie ponadczasowe rozwiązania cieszą oko przez wiele lat i nigdy nie wychodzą z mody.

Nowoczesne ogrodzenie w kolorze grafitowym

Ogrodzenie powstało z trwałych i bezobsługowych materiałów, które łatwo utrzymać w czystości. Słupy systemu Rockina Cubero wykończono wielkoformatowymi płytami ze spieków kwarcowych w kolorze ciemnoszarym. Pomiędzy nimi znalazły się grafitowe słupki aluminiowe Arete Vertico. Wychodzą one bezpośrednio z podłoża i zostały wkomponowane tak, aby tworzyć jedną linię ze słupami. Zastosowanie pionowych słupków pozwoliło uzyskać ciekawy efekt końcowy, dodając ogrodzeniu lekkości i niwelując efekt masywnego muru.

Projekt

Arete Pure – bramy i furtki dla wymagających

System Arete Pure to bramy i furtki, które mogą być wykończone różnorodnymi materiałami: spiekami kwarcowymi, betonem architektonicznym, a nawet szkłem. W tej realizacji projektant sięgnął po gładką, grafitową blachę, która współgra z elewacją domu i pozostałymi elementami ogrodzenia. Furtka została wyposażona w szeroki pochwyt ze stali nierdzewnej i boczne maskownice zawiasów. W nowoczesnej bramie przesuwnej zastosowano szybką i trwałą automatykę marki Tousek wraz z oświetleniem sygnalizacyjnym. W bocznej części ogrodzenia zlokalizowana jest dodatkowa furtka, która prowadzi do przestrzeni wydzielonej z myślą o koszach na śmieci.

W trakcie realizacji - budowa ogrodzenia

Skrzynka na listy i eleganckie drzwiczki

Mimo że tradycyjną pocztę odbieramy coraz rzadziej, skrzynka na listy to nadal niezbędny element każdego ogrodzenia. W tej realizacji zastosowano przelotowy model, który pozwala wygodnie wyjmować pocztę od strony posesji. Panel skrzynki na listy powstał ze szczotkowanej stali i posiada wbudowany wideodomofon oraz podświetlany numer domu. Ciekawym elementem ogrodzenia są stylowe drzwiczki ze stali nierdzewnej, za którymi ukryto skrzynkę elektryczną i gazową.

Elementy ogrodzenia
Słupki Arete Vertico
od 2964 PLN
Słupy Rockina Cubero
od 5600 PLN
Brama Arete Pure
od 18275 PLN
Furtka Arete Pure
od 5100 PLN
Skrzynka na listy
od 3200 PLN
Drzwiczki skrzynki gazowej i elektrycznej
od 2100,00 PLN
  • Słupki Arete Vertico
  • Słupy Rockina Cubero
  • Brama Arete Pure
  • Furtka Arete Pure
  • Skrzynka na listy
  • Drzwiczki skrzynki gazowej i elektrycznej

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel