preloader animation
play
x

Odpoczynek to bardzo istotny element naszego życia, więc wybierając idealne ogrodzenie należy zwrócić uwagę na znacznie więcej niż nowoczesny design. Ważna jest funkcjonalność oraz wytyczenie przestrzeni, która stworzy idealne warunki do relaksu w ogrodzie. Realizacja powstała na bazie aluminiowych przęseł drewnopodobnych Horizon Massive oraz pokrytych płytami ze spieków kwarcowych murków i podmurówek Rockina Cubero. Wybrane systemy tworzą nowoczesne ogrodzenie poziome, które gwarantuje mieszkańcom pełną prywatność.

Jak było?

Ogrodzenie dopasowane do potrzeb

Klient zwrócił się do nas szukając bezobsługowego i łatwego do utrzymania w czystości ogrodzenia o nowoczesnym designie. Zależało mu również na całkowitym odgrodzeniu się od świata zewnętrznego, aby móc cieszyć się prywatnością oraz bez skrępowania korzystać z przydomowego basenu. Wszystkie te wymagania spełniało ogrodzenie z aluminium i spieków kwarcowych. Aby zachować pełną spójność wizualną, zajęliśmy się również wykończeniem elewacji budynku, która powstała na bazie identycznych materiałów.

Projekt

Ogrodzenie z nowoczesnych materiałów

Ogrodzenia z aluminium praktycznie nie wymagają konserwacji i bardzo łatwo utrzymać je w czystości. W realizacji zastosowaliśmy ściśle przylegające do siebie poziome przęsła aluminiowe Horizon Massive pokryte powłoką drewnopodobną. Tworząca murki i podmurówki konstrukcja Rockina Cubero została pokryta płytami ze spieków kwarcowych w kolorze imitującym kamień. W realizacji wykorzystano nowoczesną bramę przesuwna z ukrytą przeciwwagą.

Wizualizacja
Wizualizacja

Elementy dodatkowe oraz elewacja

Obok wejścia na posesję znalazł się moduł Modern Post Box, czyli nowoczesna skrzynka na listy z wideomofonem. W jednej z płyt ze spieków kwarcowych znalazł się wycięty laserowo numer domu, który podświetla się po zapadnięciu zmroku. Ciekawym rozwiązaniem jest dyskretnie ukryta furtka Arete Pure, która prowadzi do przestrzeni z koszami na śmieci. Furtka, podobnie jak otaczający ją mur Rockina Cubero, została pokryta płytami ze spieków kwarcowych. Uzupełnieniem efektu końcowego jest elewacja budynku, która powstała na bazie aluminiowych desek Aluboard w kolorze drewnopodobnym oraz takich samych płyt ze spieków kwarcowych, jakie zastosowano w ogrodzeniu.

Elementy ogrodzenia
Przęsło
od 2400 PLN
Furtka
od 2700 PLN
Słup i podmurówki Rockina Cubero
od 5100 PLN
Brama przesuwna
od 9600 PLN
Skrzynka na listy
od 5600 PLN
Numer domu
od 800 PLN
Deska elewacyjna
od 1700 PLN / m2
  • Przęsło
  • Furtka
  • Słup i podmurówki Rockina Cubero
  • Brama przesuwna
  • Skrzynka na listy
  • Numer domu
  • Deska elewacyjna