preloader animation

Beton to trwały materiał, który świetnie się sprawdza w przypadku ogrodzeń w industrialnym stylu. Surowe murki i podmurówki z charakterystycznymi otworami powstały z lanego betonu architektonicznego. Ich wypełnienie tworzą aluminiowe przęsła systemu Horizon Wood. Zastosowaliśmy drewnopodobne przęsła w trzech różnych szerokościach, które z jednej strony zapewniają mieszkańcom poczucie prywatności, a z drugiej sprawiają, że ogrodzenie wygląda na „lżejsze”.

Na efekt końcowy składają się również efektowne elementy dodatkowe. Bramka została wyposażana w minimalistyczny pochwyt ze stali nierdzewnej oraz pionowe maskownice w kolorze betonowych murków. W jednej z płyt, w pobliżu wejścia, znalazła się szczelina skrzynki na listy. Wjazd na posesję odbywa się przez klasyczną bramę dwuskrzydłowa, wyposażoną w praktyczną automatykę.

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel