preloader animation

Prezentujemy kolejne ogrodzenie, które zaprojektowano jako uzupełnienie nowoczesnego domu. W tej efektownej realizacji zastosowaliśmy dwa systemy trwałych aluminiowych przęseł. Na murkach pokrytych płytami z betonu architektonicznego osadzono szerokie przęsła aluminiowe Arete Space w kolorze czarnym. Jest to rozwiązanie, po które chętnie sięgają osoby ceniące prywatność w ogrodzie. Na krótkich odcinkach, w pobliżu furtki i wiaty śmietnikowej, znalazły się pionowe przęsła aluminiowe Arete Vertico, które wizualnie dodają ogrodzeniu lekkości.

Zadaszona furtka i nowoczesna brama

Nowoczesną furtkę Arete Space osłania minimalistyczny daszek z wbudowanym oświetleniem LED. W pobliżu wejścia znajduje się przelotowa skrzynka na listy, a w centralnej części ogrodzenia efektowny numer domu wycięty w blasze ze stali nierdzewnej. Na posesję wjeżdża się przez nowoczesną bramę przesuwną z oświetleniem sygnalizacyjnym. Dodatkowa furtka od strony ulicy prowadzi do zadaszonego pomieszczenia z koszami na śmieci, które swoją formą nawiązuje do bryły budynku.

Na krótkich odcinkach, w pobliżu furtki i wiaty śmietnikowej, znalazły się pionowe przęsła aluminiowe Arete Vertico 40x80, które wizualnie dodają ogrodzeniu lekkości, dzięki 60 mm dylatacji.