preloader animation

Prezentujemy kolejne ogrodzenie, które zaprojektowano jako uzupełnienie nowoczesnego domu. W tej efektownej realizacji zastosowaliśmy dwa systemy trwałych aluminiowych przęseł. Na murkach pokrytych płytami z betonu architektonicznego osadzono szerokie przęsła aluminiowe Arete Space w kolorze czarnym. Jest to rozwiązanie, po które chętnie sięgają osoby ceniące prywatność w ogrodzie. Na krótkich odcinkach, w pobliżu furtki i wiaty śmietnikowej, znalazły się pionowe przęsła aluminiowe Arete Vertico, które wizualnie dodają ogrodzeniu lekkości.

Zadaszona furtka i nowoczesna brama

Nowoczesną furtkę Arete Space osłania minimalistyczny daszek z wbudowanym oświetleniem LED. W pobliżu wejścia znajduje się przelotowa skrzynka na listy, a w centralnej części ogrodzenia efektowny numer domu wycięty w blasze ze stali nierdzewnej. Na posesję wjeżdża się przez nowoczesną bramę przesuwną z oświetleniem sygnalizacyjnym. Dodatkowa furtka od strony ulicy prowadzi do zadaszonego pomieszczenia z koszami na śmieci, które swoją formą nawiązuje do bryły budynku.

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel