preloader animation
play
x

Ogrodzenie wyznacza prywatną przestrzeń oraz osłania przed hałasem i zgiełkiem dnia codziennego. Nowoczesne systemy ogrodzeń Xcel są funkcjonalne, estetyczne i pozwalają w pełni cieszyć się życiem: poranną kawą na tarasie, zabawą z dziećmi w ogrodzie czy powrotem do domu po męczącym dniu. Właśnie stąd wzięła się nazwa naszej realizacji - Day and Night. Dobrze zaplanowane ogrodzenie sprawia, że życie staje się łatwiejsze. W dzień i w nocy.

Jak było?

Projekt od podstaw

Na potrzeby realizacji powstał prosty szkic i rysunek techniczny ogrodzenia, a następnie wizualizacja 3D. Klient mógł na bieżąco nanosić poprawki oraz wiedział, jakiego efektu końcowego może się spodziewać. W tej realizacji zaprojektowaliśmy ogrodzenie od podstaw, zajęliśmy się jego montażem i dostarczyliśmy wszystkie dodatki funkcjonalne.

Projekt
Projekt
Projekt

Ogrodzenie szyte na miarę

W projekcie wykorzystano aluminiowe przęsła Horizon Massive pokryte powłoką imitującą drewno oraz konstrukcję Rockina Cubero z płytami ze spieków kwarcowych. Zastosowane materiały są trwałe, a ich połączenie tworzy oryginalny i nowoczesny efekt wizualny. Nasza firma dostarczyła również przelotową skrzynkę na listy, videodomofon, automatykę do bramy wjazdowej oraz dedykowane oświetlenie.

Wizualizacja
Wizualizacja
Wizualizacja
Wizualizacja

Funkcjonalne dodatki

Furtka została wyposażona w minimalistyczny pochwyt ze stali nierdzewnej. W jej pobliżu znalazł się panel przelotowej skrzynki Modern Post Box, z wbudowanym videodomofonem oraz klawiaturą numeryczną. Automatyczna brama przesuwna to praktyczne i estetyczne rozwiązanie, które świetnie sprawdza się zwłaszcza na szerokich i wąskich działkach. Numer domu oraz dedykowane oświetlenie w dolnej części murków automatycznie podświetlają się po zapadnięciu zmroku.

Elementy ogrodzenia
Przęsło
od 2400 PLN
Podmurówka
od 2200 PLN
Słupy Rockina Cubero
od 5100 PLN
Furtka
od 2700 PLN
Modern Post Box
od 6000 PLN
Oświetlenie
od 850 PLN
Brama przesuwna
od 9600 PLN
  • Przęsło
  • Podmurówka
  • Słupy Rockina Cubero
  • Furtka
  • Modern Post Box
  • Oświetlenie
  • Brama przesuwna
Ogrodzenia XCEL

Efektowny minimalizm

Efekt końcowy w pełni pokrywa się z przedstawionym projektem. Ogrodzenie świetnie prezentuje się zarówno od strony ogrodu, jak i ulicy. Aluminiowe przęsła i murki pokryte płytami ze spieków kwarcowych są trwałe i praktycznie nie wymagają zabiegów konserwacyjnych. Skrzynka Modern Post Box umożliwia wygodne wyjmowanie korespondencji od strony posesji, a oświetlenie zwiększa bezpieczeństwo po zapadnięciu zmroku.

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel