preloader animation

Duality to kolejna nietypowa realizacja, która pokazuje ogromne możliwości systemu Arete Horizon.  Klient zgłosił się do nas szukając trwałego i nowoczesnego ogrodzenia aluminiowego, które nawiązywałoby formą do charakterystycznej bryły budynku. W trakcie rozmów pokazał nam kilka zdjęć, które stały się dla nas inspiracją oraz punktem wyjścia do dalszych prac. Końcowy efekt to biało-czarne ogrodzenie bazujące na prostych tynkowanych murkach oraz aluminiowych przęsłach Arete Horizon. Charakterystycznym elementem realizacji jest dodatkowy rząd tynkowanych słupków, który wyznacza przestrzeń na efektowną zieleń. 

Jak było?

Szczegółowy projekt

W trakcie rozmów z Klientem powstały szczegółowe projekty ogrodzenia, które dały nam pewność, że efekt końcowy będzie w pełni spełniać oczekiwania. Na podstawie przedstawionych materiałów oraz pomiarów terenu powstał plan 2D, który był kilkakrotnie modyfikowany. Na końcu stworzyliśmy podobną do zdjęcia wizualizację, która dokładnie pokazywała końcowy wygląd ogrodzenia. Po akceptacji przystąpiliśmy do produkcji niezbędnych elementów, a następnie ich montażu. 

Projekt
Projekt
Projekt

Przestrzeń dla zieleni

Podstawą ogrodzenia są proste tynkowane murki i podmurówki ustawione w dwóch równoległych rzędach. Właściwa, wewnętrzna część ogrodzenie została wypełniona aluminiowymi przęsłami Arete Horizon, zaś zewnętrzne murki wyznaczają przestrzeń dla zieleni i nawiązują do charakterystycznych ścian podtrzymujących zadaszenie wejścia do domu. Nowoczesne ogrodzenie kolorystycznie dopasowano do elewacji budynku oraz wykańczających ją elementów. 

Wizualizacja

Elementy dodatkowe

Nowoczesne ogrodzenia charakteryzują się estetyką i funkcjonalnością, więc niezbędne są odpowiednio dopasowane elementy dodatkowe. Klient zdecydował się na nowoczesną skrzynkę na listy Modern Post Box z wbudowanym videodomofonem oraz klawiaturą numeryczną. Podłużny panel powstał na zamówienie i umieszczono na nim laserowo wycięty adres budynku, który podświetla się po zapadnięciu zmroku. Tynkowane murki i podmurówki zostały zabezpieczone aluminiowymi daszkami, które chronią ogrodzenie przed szkodliwym działaniem wody. Przy nowoczesnej bramie przesuwnej znajduje się oświetlenie sygnalizacyjne, co zwiększa bezpieczeństwo podczas wyjazdu z posesji. 

Elementy ogrodzenia
Przęsło
od 1340 PLN
Modern Post Box
od 4500 PLN
Brama przesuwna
od 7900 PLN
Furtka
od 2200 PLN
Daszki
od 200 PLN
  • Przęsło
  • Modern Post Box
  • Brama przesuwna
  • Furtka
  • Daszki

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel