preloader animation

Duality to kolejna nietypowa realizacja, która pokazuje ogromne możliwości systemu Arete Horizon.  Klient zgłosił się do nas szukając trwałego i nowoczesnego ogrodzenia aluminiowego, które nawiązywałoby formą do charakterystycznej bryły budynku. W trakcie rozmów pokazał nam kilka zdjęć, które stały się dla nas inspiracją oraz punktem wyjścia do dalszych prac. Końcowy efekt to biało-czarne ogrodzenie bazujące na prostych tynkowanych murkach oraz aluminiowych przęsłach Arete Horizon. Charakterystycznym elementem realizacji jest dodatkowy rząd tynkowanych słupków, który wyznacza przestrzeń na efektowną zieleń. 

Jak było?

Szczegółowy projekt

W trakcie rozmów z Klientem powstały szczegółowe projekty ogrodzenia, które dały nam pewność, że efekt końcowy będzie w pełni spełniać oczekiwania. Na podstawie przedstawionych materiałów oraz pomiarów terenu powstał plan 2D, który był kilkakrotnie modyfikowany. Na końcu stworzyliśmy podobną do zdjęcia wizualizację, która dokładnie pokazywała końcowy wygląd ogrodzenia. Po akceptacji przystąpiliśmy do produkcji niezbędnych elementów, a następnie ich montażu. 

Projekt
Projekt
Projekt

Przestrzeń dla zieleni

Podstawą ogrodzenia są proste tynkowane murki i podmurówki ustawione w dwóch równoległych rzędach. Właściwa, wewnętrzna część ogrodzenie została wypełniona aluminiowymi przęsłami Arete Horizon, zaś zewnętrzne murki wyznaczają przestrzeń dla zieleni i nawiązują do charakterystycznych ścian podtrzymujących zadaszenie wejścia do domu. Nowoczesne ogrodzenie kolorystycznie dopasowano do elewacji budynku oraz wykańczających ją elementów. 

Wizualizacja

Elementy dodatkowe

Nowoczesne ogrodzenia charakteryzują się estetyką i funkcjonalnością, więc niezbędne są odpowiednio dopasowane elementy dodatkowe. Klient zdecydował się na nowoczesną skrzynkę na listy Modern Post Box z wbudowanym videodomofonem oraz klawiaturą numeryczną. Podłużny panel powstał na zamówienie i umieszczono na nim laserowo wycięty adres budynku, który podświetla się po zapadnięciu zmroku. Tynkowane murki i podmurówki zostały zabezpieczone aluminiowymi daszkami, które chronią ogrodzenie przed szkodliwym działaniem wody. Przy nowoczesnej bramie przesuwnej znajduje się oświetlenie sygnalizacyjne, co zwiększa bezpieczeństwo podczas wyjazdu z posesji. 

Elementy ogrodzenia
Przęsło
od 1340 PLN
Modern Post Box
od 4500 PLN
Brama przesuwna
od 7900 PLN
Furtka
od 2200 PLN
Daszki
od 200 PLN
 • Przęsło
 • Modern Post Box
 • Brama przesuwna
 • Furtka
 • Daszki

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest "XCEL Sp. z o.o." Sp. k. z siedzibą przy ul. Czereśniowej 58, 43-520 Chybie/Zaborze.

Państwa dane osobowe są przez nas przetwarzane w momencie kiedy:

 • prosicie nas Państwo o przedstawienie oferty,
 • przystępujemy do realizacji umowy/zamówienia/zlecenia,
 • nawiązujemy innego rodzaju współpracę (dotyczy partnerów marki XCEL; architektów).

Państwa dane osobowe możemy przetwarzać w oparciu o następujące podstawy prawne (w zależności od charakteru i etapu współpracy):

 • na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. tj.: osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów;
 • na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. tj.: przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy;
 • &na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. tj.: przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze;
 • na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. oraz motyw 47 (cele wynikające z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora: ustalenia, dochodzenia i egzekucji roszczeń, udzielanie odpowiedzi na pytania, wnioski, skargi Klienta, marketing bezpośredni).

Państwa dane osobowe mogą być udostępniane innym odbiorcom danych, ale tylko i wyłącznie w celu prawidłowej realizacji umowy/zamówienia/zlecenia i w zakresie obowiązków prawnych ciążących na Administratorze (pracownicy upoważnieni do przetwarzania danych, osoby oddelegowane do realizacji umowy/zamówienia/zlecenia np. montażu, podmioty współpracujące z Administratorem przy obsłudze spraw księgowych, podatkowych, prawnych).

Przechowujemy Państwa dane osobowe do osiągnięcia celu, dla którego zostały zebrane, przez czas, w którym przepisy nakazują Administratorowi przechowywać dane, przez czas konieczny do ustalenia, obrony i dochodzenia roszczeń oraz ze względu na każdy prawnie uzasadniony interes Administratora.

Przysługuje Państwu prawo do:

 • dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych,
 • jeżeli Państwa dane osobowe byłyby przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, przysługuje Państwu prawo do jej cofnięcia w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Mogą Państwo realizować swoje prawa, składając wniosek za pośrednictwem następującego kanału komunikacyjnego:

 • Wysyłając e-mail na adres: pytania@xcel.pl
 • Wysyłając pismo na adres korespondencyjny: "XCEL Sp. z o.o." Sp. k. z siedzibą przy ul. Czereśniowej 58, 43-520 Chybie/Zaborze.

Przysługuje Państwu również prawo do złożenia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uznacie Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy prawa.

Państwa dane osobowe nie będą przez nas przetwarzane w sposób, który skutkowałby zautomatyzowanym podejmowaniem decyzji, w tym profilowaniem. Oznacza to, że nie wykorzystujemy systemów informatycznych, które gromadziłyby informacje na temat naszych Klientów i jednocześnie samodzielnie, automatycznie, podejmowałyby decyzje, które mogłyby wywołać wobec naszego Klienta skutki prawne lub w podobny sposób istotnie na Państwa wpływać.

Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.

Dodatkowo informujemy, iż System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w postaci polityk ochrony danych został przyjęty w naszej organizacji. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu pod wskazanym adresem mailowym. Odpowiednie polityki ochrony danych wdrożone przez nas, będziemy poddawać regularnym i systematycznym przeglądom, jednocześnie dochowując należytej staranności w zakresie przetwarzania Państwa danych osobowych.

zwiń

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel

powrót back