preloader animation

Nieszablonowe detale sprawiają, że nowoczesne ogrodzenie Flow na długo zapada w pamięci. W realizacji zastosowano szerokie przęsła aluminiowe Horizon Massive oraz słupy i podmurówki Rockina Cubero pokryte płytami ze spieków kwarcowych. Takie połączenie materiałów przekłada się nie tylko na oryginalny wygląd, ale również bezobsługowe korzystanie z ogrodzenia przez wiele lat.

ARCHITEKT

mariusz_odrzywolek

Mariusz Odrzywołek
/XCEL/

Jak było?

Nowa odsłona Horizon Massive

W nowoczesnym ogrodzeniu aluminiowym Flow zastosowano nietypowy wariant systemu Horizon Massive, w którym przerwy pomiędzy profilami zostały częściowo wypełniono elementami drewnopodobnymi. W ten sposób udało nam się nieco „ocieplić” utrzymane w ciemnej kolorystyce ogrodzenie. Dodatkowo w powstałych szczelinach zamontowano oświetlenie LED produkujące światło o ciepłej barwie. Nocna iluminacja prezentuje się niepowtarzalnie!

Projekt
Projekt

Różne oblicza spieków kwarcowych

Spieki kwarcowe to trwały i bezobsługowy materiał dostępny w wielu wariantach kolorystycznych. Poza zwykłym myciem, nie wymagają dodatkowych zabiegów konserwacyjnych, więc coraz częściej stosuje się je w nowoczesnych ogrodzeniach. W realizacji Flow szare płyty ze spieków kwarcowych zostały wykorzystane do wykończenia słupów i podmurówek Rockina Cubero. Łącząc je z aluminiowymi przęsłami Horizon Massive udało się stworzyć nowoczesne ogrodzenie o szlachetnym wyglądzie.

Wizualizacja

Nieodłączne dodatki

Nowoczesna brama przesuwna została wyposażona w trwałą automatykę Tousek T8. Na potrzeby realizacji powstał nierdzewny panel przelotowej skrzynki na listy, z wbudowanym domofonem oraz klawiaturą numeryczną. Koło furtki wyposażonej w pochwyt ze stali nierdzewnej umieszczono podświetlany numer domu. Dzięki zamontowanym czujnikom, oświetlenie ogrodzenia włącza się automatycznie po zapadnięciu zmroku.

Elementy ogrodzenia
Przęsło
Podmurówka
Słup
Furtka
Modern Post Box
Oświetlenie
Brama przesuwna
  • Przęsło
  • Podmurówka
  • Słup
  • Furtka
  • Modern Post Box
  • Oświetlenie
  • Brama przesuwna