preloader animation

To stylowe ogrodzenie jest efektem starannie przemyślanej renowacji. Tradycyjne materiały zostały w nim zastąpione trwałymi i bezobsługowymi – spiekami kwarcowymi i lakierowanym aluminium. Projektant zadbał o funkcjonalność strefy wokół furtki. Ze względu na nietypowy kształt podjazdu zastosowano bramę z automatyką podziemną i specjalnymi zawiasami.

Zamiast cegły
klinkierowej i desek

 

Mury z cegły klinkierowej zostały poddane renowacji i wykończone płytami ze spieków kwarcowych o teksturze kamienia. Zamiast tradycyjnych przęseł zastosowano pionowe profile aluminiowe Arete Vertico. Zamontowano je bezpośrednio w podłożu, bez ciężkiej podmurówki, więc tworzą lekkie ogrodzenie, które w subtelny sposób wyznaczają granice posesji. Odstępy między poszczególnymi profilami są jednak na tyle małe, że mieszkańcy mogą się cieszyć prywatnością na terenie posesji.

Projekt

Na indywidualne zamówienie

Furtka i nowoczesna brama dwuskrzydłowa powstały na bazie systemu Pure Individual. Ich ramy wypełnia gładka blacha aluminiowa z frezowanymi detalami, którą pomalowano na kolor antracytowy. Wzór z pionowych linii nadaje elementom unikalny charakter i jest wizualnym nawiązaniem do profili Arete Vertico. Technika frezowania daje ogromne możliwości, bo pozwala tworzyć niepowtarzalne ogrodzenia z dowolnymi wzorami i napisami.

Wizualizacja

Funkcjonalność przede wszystkim

Projektant zadbał o funkcjonalność strefy wokół wejścia. Furtkę wyposażono w szeroki pochwyt ze stali nierdzewnej i maskownice zawiasów. Na lewo od wejścia znajduje się wykończony gładką antracytową blachą słup wielofunkcyjny, który powstał na bazie systemu Rockina Cubero. Umieszczono na nim nowoczesny wideodomofon, skrzynkę na listy oraz podświetlany numer domu. Brama dwuskrzydłowa została wyposażona w nowoczesną automatykę podziemną, która nie wpływa negatywnie na estetykę posesji. Ze względu na nietypowy kształt podjazdu zastosowano specjalne zawiasy, które pozwoliły dostosować kąt otwarcia skrzydeł.

Elementy ogrodzenia
Pionowe profile Arete Vertico
od 2400 PLN
Brama dwuskrzydłowa Pure Individual
Furtka Pure Individual
Wielofunkcyjny słup Rockina Cubero
  • Pionowe profile Arete Vertico
  • Brama dwuskrzydłowa Pure Individual
  • Furtka Pure Individual
  • Wielofunkcyjny słup Rockina Cubero