preloader animation

Klient zgłosił się do nas, szukając klasycznego ogrodzenia z nutką nowoczesności, które pasowałoby do nietuzinkowej bryły budynku. Projektant zaproponował minimalistyczne ogrodzenie w kontrastujących kolorach, bazujące na tynkowanych murkach i naszym nowym systemie o nazwie Arete Linearo. Przęsła aluminiowe o tradycyjnym pionowym układzie świetnie prezentują się w towarzystwie nowoczesnych dodatków i efektownego szklanego zadaszenia.

Jak było?

Tradycyjnie i nowocześnie

Bazą odgrodzenia są klasyczne białe tynkowane murki z charakterystycznymi prostokątnymi zagłębieniami. Ich wypełnienie stanowią grafitowe pionowe przęsła aluminiowe Arete Linearo, które są trwałą i bezobsługową alternatywą dla drewnianych sztachet. Słupki i podmurówki przykryto dodatkowo klasycznymi kamiennymi daszkami, które pełnią funkcję ozdobną oraz zabezpieczają ogrodzenie przed działaniem wody.

Projekt

Minimalistyczne elementy dodatkowe

Projektanci Xcel nigdy nie zapominają o funkcjonalności. Nowoczesna brama przesuwna została wyposażona w trwałą automatykę, a w jej pobliżu umieszczono oświetlenie sygnalizacyjne. Przy wejściu znajduje się panel przelotowej skrzynki na listy z wbudowanym videodomofonem, klawiaturą numeryczną i podświetlanym numerem domu. Dodatkowa furtka we frontowej części ogrodzenia prowadzi do przykrytej szklanym zadaszeniem przestrzeni z koszami na śmieci.

Elementy ogrodzenia
Przęsło
od 1860 PLN
Furtka
od 2500 PLN
Brama przesuwna
od 9400 PLN
Modern Post Box
od 3000 PLN
Szklane zadaszenie
od 2900 PLN
  • Przęsło
  • Furtka
  • Brama przesuwna
  • Modern Post Box
  • Szklane zadaszenie

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel