preloader animation

Klient zgłosił się do nas, szukając klasycznego ogrodzenia z nutką nowoczesności, które pasowałoby do nietuzinkowej bryły budynku. Projektant zaproponował minimalistyczne ogrodzenie w kontrastujących kolorach, bazujące na tynkowanych murkach i naszym nowym systemie o nazwie Arete Linearo. Przęsła aluminiowe o tradycyjnym pionowym układzie świetnie prezentują się w towarzystwie nowoczesnych dodatków i efektownego szklanego zadaszenia.

Jak było?

Tradycyjnie i nowocześnie

Bazą odgrodzenia są klasyczne białe tynkowane murki z charakterystycznymi prostokątnymi zagłębieniami. Ich wypełnienie stanowią grafitowe pionowe przęsła aluminiowe Arete Linearo, które są trwałą i bezobsługową alternatywą dla drewnianych sztachet. Słupki i podmurówki przykryto dodatkowo klasycznymi kamiennymi daszkami, które pełnią funkcję ozdobną oraz zabezpieczają ogrodzenie przed działaniem wody.

Projekt

Minimalistyczne elementy dodatkowe

Projektanci Xcel nigdy nie zapominają o funkcjonalności. Nowoczesna brama przesuwna została wyposażona w trwałą automatykę, a w jej pobliżu umieszczono oświetlenie sygnalizacyjne. Przy wejściu znajduje się panel przelotowej skrzynki na listy z wbudowanym videodomofonem, klawiaturą numeryczną i podświetlanym numerem domu. Dodatkowa furtka we frontowej części ogrodzenia prowadzi do przykrytej szklanym zadaszeniem przestrzeni z koszami na śmieci.

Elementy ogrodzenia
Przęsło
od 1860 PLN
Furtka
od 2500 PLN
Brama przesuwna
od 9400 PLN
Modern Post Box
od 3000 PLN
Szklane zadaszenie
od 2900 PLN
  • Przęsło
  • Furtka
  • Brama przesuwna
  • Modern Post Box
  • Szklane zadaszenie