preloader animation
play
x

Midsummer to nowoczesne ogrodzenie poziome o długości aż 120 m, które podkreśla minimalistyczny charakter parterowego domu. Realizacja bazuje na przęsłach drewnopodobnych Horizon Rombo, które oddzielają aluminiowe słupki i murki Rockina Cubero pokryte płytami ze spieków kwarcowych. Wykorzystane materiały są trwałe i bezobsługowe, więc nie wymagają konserwacji i łatwo utrzymać je w czystości. W ogrodzeniu nie zastosowano podmurówek, co dodaje mu lekkości i podkreśla jego nowoczesny charakter.

Nowoczesne ogrodzenie o niezwykłych właściwościach

Aluminiowe profile systemu Horizon Rombo wyróżniają się przekrojem w kształcie rombu i posiadają unikatowe właściwości. Wykonane z nich ogrodzenia chronią prywatność mieszkańców domu, nie blokując dostępu światła słonecznego ani przepływu powietrza. W realizacji Midsummer zastosowano przęsła Horizon Rombo z trwałą powłoką imitującą drewno, które trudno odróżnić od naturalnych desek.

Projekt

Nowoczesna brama i furtka

W nowoczesnym ogrodzeniu nie mogło zabraknąć funkcjonalnych i estetycznych dodatków. W pobliżu furtki znajduje się przelotowa skrzynka na listy z wideodomofonem oraz podświetlany numer domu. Brama dwuskrzydłowa posiada solidną automatykę, która umożliwia wjazd na posesję bez wysiadania z samochodu. W ogrodzeniu wydzielono również pomieszczenie gospodarcze z koszami na śmieci, do którego prowadzą dwie furtki: od strony ulicy i ogrodu.

Elementy ogrodzenia
Przęsło
od 2700 PLN
Furtka
od 2800 PLN
Słupy i podmurówki Rockina Cubero
od 5100 PLN
Brama dwuskrzydłowa
od 7300 PLN
Skrzynka na listy
od 5600 PLN
Podświetlany numer domu
od 800 PLN
  • Przęsło
  • Furtka
  • Słupy i podmurówki Rockina Cubero
  • Brama dwuskrzydłowa
  • Skrzynka na listy
  • Podświetlany numer domu

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel