preloader animation

Prezentujemy nowoczesne ogrodzenie, które potwierdza, że system Rockina Cubero świetnie sprawdza się nawet na mocno pochyłym terenie. Realizacja powstała na bazie trwałych, bezobsługowych materiałów. Słupki i podmurówki pokryto płytami z betonu architektonicznego oraz zabezpieczono lakierowanymi proszkowo daszkami Modern Cover. Aluminiowe przęsła Horizon Massive dopasowano kolorystycznie do elementów wykańczających elewację budynku.

Liczą się detale

Na minimalistyczny efekt końcowy składają się również efektowne dodatki. Furtka Horizon Massive posiada szeroki pochwyt ze stali nierdzewnej. Koło wejścia umieszczono moduł przelotowej skrzynki na listy Modern Post Box o niestandardowych wymiarach. Jej panel został wyposażony w nowoczesny videodomofon oraz klawiaturę kodowa, która umożliwia wejście na posesje bez korzystania z klucza. Brama przesuwna podkreśla nowoczesny charakter ogrodzenia. Skrzynka gazomierza w przedniej części ogrodzenia została osłonięta estetycznymi drzwiczkami.

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel