preloader animation

Klient trafił do nas szukając minimalistycznego ogrodzenia, które podkreśliłoby nowoczesną bryłę domu oraz zapewniło optymalne warunki do wypoczynku ogrodzie. Budynek znajduje się w centrum miasta, przy dość ruchliwej ulicy i jest otoczony innymi zabudowaniami. Zaproponowaliśmy pełne ogrodzenie na bazie nowoczesnych i trwałych materiałów. Mury Rockina Cubero pokryto betonem architektonicznym, a furtkę i bramę Arete Pure aluminiową blachą.

Jak było?

Po pierwsze projekt

Współpraca rozpoczęła się od wizyty na posesji oraz omówienia potrzeb Klienta. Po dokonaniu dokładnych pomiarów przystąpiliśmy do projektowania. We frontowej części postawiliśmy na pełne ogrodzenie, które osłoniło posesję od ruchliwej ulicy i częściowo zatrzymało hałas. Zastosowaliśmy aluminiową konstrukcję Rockina Cubero, pokrytą wielkoformatowymi płytami z betonu architektonicznego. Nowoczesna brama przesuwna oraz furtka zostały obłożone czarną blachą, której podział nawiązuje do rozmiaru betonowych płyt. Z kolei boczne części ogrodzenia powstały na bazie przęseł Horizon Massive, które opierają się na aluminiowych słupkach. Prywatność mieszkańców jest chroniona ze wszystkich stron.

Projekt

Efektowna oprawa wejścia

Czarna furtka Arete Pure została wyposażona w minimalistyczny pochwyt ze stali nierdzewnej oraz boczne maskownice zawiasów, które zapewniają pełnię prywatności w ogrodzie. W pobliżu wejścia, na szerokim pokrytym blachą słupie, znalazł się nowoczesny wideodomofon, przelotowa skrzynka na listy oraz klawiatura numeryczna, która umożliwia wejście na posesję bez korzystania z kluczy. Z drugiej strony furtki umieszczono duży, wycięty w blasze numer domu.

Wizualizacja

Funkcjonalne zadaszenia

Przykryta szklanym zadaszeniem przestrzeń to estetyczny sposób na schowanie kosza na śmieci. Dla wygody mieszkańców prowadzą do niej dwie furtki – jedną umieszczono od strony ogrodu, a drugą we frontowej części ogrodzenia. Na posesji znajduje się również dodatkowe pomieszczenie gospodarcze na narzędzia ogrodnicze. Obie strefy powstały na bazie tych samych materiałów, co reszta ogrodzenia, więc stanowią jego wizualne przedłużenie.

Elementy ogrodzenia
Brama przesuwna Arete Pure
od 14800 PLN
Furtka Arete Pure
od 3800 PLN
Słupy Rockina Cubero
od 4300 PLN
Numer domu
od 3400 PLN
Pomieszczenia gospodarcze
Przęsła Horizon Massive
 • Brama przesuwna Arete Pure
 • Furtka Arete Pure
 • Słupy Rockina Cubero
 • Numer domu
 • Pomieszczenia gospodarcze
 • Przęsła Horizon Massive

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest "XCEL Sp. z o.o." Sp. k. z siedzibą przy ul. Czereśniowej 58, 43-520 Chybie/Zaborze.

Państwa dane osobowe są przez nas przetwarzane w momencie kiedy:

 • prosicie nas Państwo o przedstawienie oferty,
 • przystępujemy do realizacji umowy/zamówienia/zlecenia,
 • nawiązujemy innego rodzaju współpracę (dotyczy partnerów marki XCEL; architektów).

Państwa dane osobowe możemy przetwarzać w oparciu o następujące podstawy prawne (w zależności od charakteru i etapu współpracy):

 • na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. tj.: osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów;
 • na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. tj.: przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy;
 • &na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. tj.: przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze;
 • na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. oraz motyw 47 (cele wynikające z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora: ustalenia, dochodzenia i egzekucji roszczeń, udzielanie odpowiedzi na pytania, wnioski, skargi Klienta, marketing bezpośredni).

Państwa dane osobowe mogą być udostępniane innym odbiorcom danych, ale tylko i wyłącznie w celu prawidłowej realizacji umowy/zamówienia/zlecenia i w zakresie obowiązków prawnych ciążących na Administratorze (pracownicy upoważnieni do przetwarzania danych, osoby oddelegowane do realizacji umowy/zamówienia/zlecenia np. montażu, podmioty współpracujące z Administratorem przy obsłudze spraw księgowych, podatkowych, prawnych).

Przechowujemy Państwa dane osobowe do osiągnięcia celu, dla którego zostały zebrane, przez czas, w którym przepisy nakazują Administratorowi przechowywać dane, przez czas konieczny do ustalenia, obrony i dochodzenia roszczeń oraz ze względu na każdy prawnie uzasadniony interes Administratora.

Przysługuje Państwu prawo do:

 • dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych,
 • jeżeli Państwa dane osobowe byłyby przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, przysługuje Państwu prawo do jej cofnięcia w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Mogą Państwo realizować swoje prawa, składając wniosek za pośrednictwem następującego kanału komunikacyjnego:

 • Wysyłając e-mail na adres: pytania@xcel.pl
 • Wysyłając pismo na adres korespondencyjny: "XCEL Sp. z o.o." Sp. k. z siedzibą przy ul. Czereśniowej 58, 43-520 Chybie/Zaborze.

Przysługuje Państwu również prawo do złożenia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uznacie Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy prawa.

Państwa dane osobowe nie będą przez nas przetwarzane w sposób, który skutkowałby zautomatyzowanym podejmowaniem decyzji, w tym profilowaniem. Oznacza to, że nie wykorzystujemy systemów informatycznych, które gromadziłyby informacje na temat naszych Klientów i jednocześnie samodzielnie, automatycznie, podejmowałyby decyzje, które mogłyby wywołać wobec naszego Klienta skutki prawne lub w podobny sposób istotnie na Państwa wpływać.

Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.

Dodatkowo informujemy, iż System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w postaci polityk ochrony danych został przyjęty w naszej organizacji. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu pod wskazanym adresem mailowym. Odpowiednie polityki ochrony danych wdrożone przez nas, będziemy poddawać regularnym i systematycznym przeglądom, jednocześnie dochowując należytej staranności w zakresie przetwarzania Państwa danych osobowych.

zwiń

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel

powrót back