preloader animation

Klient trafił do nas szukając minimalistycznego ogrodzenia, które podkreśliłoby nowoczesną bryłę domu oraz zapewniło optymalne warunki do wypoczynku ogrodzie. Budynek znajduje się w centrum miasta, przy dość ruchliwej ulicy i jest otoczony innymi zabudowaniami. Zaproponowaliśmy pełne ogrodzenie na bazie nowoczesnych i trwałych materiałów. Mury Rockina Cubero pokryto betonem architektonicznym, a furtkę i bramę Arete Pure aluminiową blachą.

Jak było?

Po pierwsze projekt

Współpraca rozpoczęła się od wizyty na posesji oraz omówienia potrzeb Klienta. Po dokonaniu dokładnych pomiarów przystąpiliśmy do projektowania. We frontowej części postawiliśmy na pełne ogrodzenie, które osłoniło posesję od ruchliwej ulicy i częściowo zatrzymało hałas. Zastosowaliśmy aluminiową konstrukcję Rockina Cubero, pokrytą wielkoformatowymi płytami z betonu architektonicznego. Nowoczesna brama przesuwna oraz furtka zostały obłożone czarną blachą, której podział nawiązuje do rozmiaru betonowych płyt. Z kolei boczne części ogrodzenia powstały na bazie przęseł Horizon Massive, które opierają się na aluminiowych słupkach. Prywatność mieszkańców jest chroniona ze wszystkich stron.

Projekt

Efektowna oprawa wejścia

Czarna furtka Arete Pure została wyposażona w minimalistyczny pochwyt ze stali nierdzewnej oraz boczne maskownice zawiasów, które zapewniają pełnię prywatności w ogrodzie. W pobliżu wejścia, na szerokim pokrytym blachą słupie, znalazł się nowoczesny wideodomofon, przelotowa skrzynka na listy oraz klawiatura numeryczna, która umożliwia wejście na posesję bez korzystania z kluczy. Z drugiej strony furtki umieszczono duży, wycięty w blasze numer domu.

Wizualizacja

Funkcjonalne zadaszenia

Przykryta szklanym zadaszeniem przestrzeń to estetyczny sposób na schowanie kosza na śmieci. Dla wygody mieszkańców prowadzą do niej dwie furtki – jedną umieszczono od strony ogrodu, a drugą we frontowej części ogrodzenia. Na posesji znajduje się również dodatkowe pomieszczenie gospodarcze na narzędzia ogrodnicze. Obie strefy powstały na bazie tych samych materiałów, co reszta ogrodzenia, więc stanowią jego wizualne przedłużenie.

Elementy ogrodzenia
Brama przesuwna Arete Pure
od 14800 PLN
Furtka Arete Pure
od 3800 PLN
Słupy Rockina Cubero
od 4300 PLN
Numer domu
od 3400 PLN
Pomieszczenia gospodarcze
Przęsła Horizon Massive
  • Brama przesuwna Arete Pure
  • Furtka Arete Pure
  • Słupy Rockina Cubero
  • Numer domu
  • Pomieszczenia gospodarcze
  • Przęsła Horizon Massive

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel