preloader animation

Private Space to funkcjonalne ogrodzenie, które powstało z trwałych i bezobsługowych materiałów. Bazą dla szerokich przęseł aluminiowych Arete Space są słupki Rockina Cubero pokryte wielkoformatowymi płytami ze spieków kwarcowych. Na dłuższych odcinkach zastosowano aluminiowe słupki, które pozwalają łączyć przęsła bez elementów murowanych. Szerokie profile Arete Space oddzielone wąskimi, poziomymi przerwami tworzą lekką konstrukcję, która zapewnia pełnię prywatności w ogrodzie.

ARCHITEKT

homekoncept

Dostępne różne wersje kolorystyczne

Funkcjonalne dodatki

W ogrodzeniu wykorzystano nowoczesną bramę przesuwną z solidną automatyką, która umożliwia wjazd na posesję bez konieczności wysiadania z auta. Zamiast tradycyjnej klamki, furtka posiada minimalistycznej pochwyt ze stali nierdzewnej. Na lewo od wejścia znalazła się przelotowa skrzynka na listy, klawiatura numeryczna oraz podświetlany numer domu, który ułatwia znalezienie właściwego adresu po zapadnięciu zmroku.

Elementy ogrodzenia
Furtka
od 4000 PLN
Modern Post Box
od 4500 PLN
Przęsło
od 2100 PLN
Brama przesuwna
od 9800 PLN
Słupek
od 400 PLN
Słup
od 5100 PLN
Brama dwuskrzydłowa
od 7500 PLN
  • Furtka
  • Modern Post Box
  • Przęsło
  • Brama przesuwna
  • Słupek
  • Słup
  • Brama dwuskrzydłowa

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel