preloader animation

Xcel to nie tylko ogrodzenia, ale również aluminiowe deski elewacyjne oraz elementy małej architektury w ogrodzie. Poniższa wizualizacja prezentuje możliwości systemów Horizon Rombo, Rockina Cubero oraz Structure, na bazie których stworzyliśmy funkcjonalną i spójną wizualnie przestrzeń. W kompleksowo zagospodarowanym ogrodzie znalazła się strefa relaksu dla domowników oraz praktyczne pomieszczenia gospodarcze. 

Jak było?

Strefa relaksu

System Structure to między innymi aluminiowe pergole, które idealnie sprawdzają się w letnie upały. Pergole powstają na indywidulane zamówienie i mogą mieć różne formy. W tym projekcie zastosowaliśmy połowiczne zadaszenie, pozostawiające mieszkańcom wybór, czy wolą schłodzić się w cieniu, czy cieszyć promieniami słońca. Tylna ściana pergoli jest równocześnie fragmentem muru ogrodzenia, co pozwoliło zaoszczędzić miejsce w ogrodzie. Zadaszenie powstało na bazie przęseł Horizon Rombo, które wizualnie nawiązują do pozostałych elementów realizacji.

Projekt
Projekt
Projekt

Oaza spokoju w ogrodzie

System Horizon Rombo pozwala tworzyć lekkie ogrodzenia, zapewniające domownikom poczucie prywatności. Odpowiednio ułożone profile o przekroju rombu odgradzają ogród od świata zewnętrznego, nie blokując przepływu powietrza, ani dostępu światła słonecznego. W realizacji zastosowano również słupki i murki Rockina Cubero, pokryte płytami ze spieków kwarcowych. 

Wizualizacja
Wizualizacja

Trwała elewacja

Część elewacji budynku została pokryta płytami ze spieków kwarcowych oraz aluminiowymi deskami elewacyjnymi Horizon Rombo. W przeciwieństwie do stosowanego powszechnie drewna, wybrane  materiały są trwałe i nie wymagają impregnacji. Elewacja jest odporna na działanie warunków pogodowych i łatwo jest ją utrzymać w czystości. 

Elementy ogrodzenia
Przęsło
Elewacja
Furtka
Modern Post Box
Brama przesuwna
od 10200 PLN
Balustrada
Pomieszczenie gospodarcze
Pergola
Oznakowanie
Videodomofon
Słupy Rockina Cubero
od 5100 PLN
 • Przęsło
 • Elewacja
 • Furtka
 • Modern Post Box
 • Brama przesuwna
 • Balustrada
 • Pomieszczenie gospodarcze
 • Pergola
 • Oznakowanie
 • Videodomofon
 • Słupy Rockina Cubero
Ogrodzenia XCEL

Praktyczne dodatki

W projekcie przewidziano zadaszone pomieszczenie gospodarcze na kosze na śmieci, do którego można dostać się zarówno od strony ogrodu, jak i ulicy. Ze względu na nowoczesny charakter realizacji, postawiliśmy na minimalistyczną bramę przesuwną. W pobliżu furtki znalazła się szczelina przelotowej skrzynki na listy, videodomofon oraz podświetlany numer domu. 

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest "XCEL Sp. z o.o." Sp. k. z siedzibą przy ul. Czereśniowej 58, 43-520 Chybie/Zaborze.

Państwa dane osobowe są przez nas przetwarzane w momencie kiedy:

 • prosicie nas Państwo o przedstawienie oferty,
 • przystępujemy do realizacji umowy/zamówienia/zlecenia,
 • nawiązujemy innego rodzaju współpracę (dotyczy partnerów marki XCEL; architektów).

Państwa dane osobowe możemy przetwarzać w oparciu o następujące podstawy prawne (w zależności od charakteru i etapu współpracy):

 • na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. tj.: osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów;
 • na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. tj.: przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy;
 • &na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. tj.: przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze;
 • na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. oraz motyw 47 (cele wynikające z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora: ustalenia, dochodzenia i egzekucji roszczeń, udzielanie odpowiedzi na pytania, wnioski, skargi Klienta, marketing bezpośredni).

Państwa dane osobowe mogą być udostępniane innym odbiorcom danych, ale tylko i wyłącznie w celu prawidłowej realizacji umowy/zamówienia/zlecenia i w zakresie obowiązków prawnych ciążących na Administratorze (pracownicy upoważnieni do przetwarzania danych, osoby oddelegowane do realizacji umowy/zamówienia/zlecenia np. montażu, podmioty współpracujące z Administratorem przy obsłudze spraw księgowych, podatkowych, prawnych).

Przechowujemy Państwa dane osobowe do osiągnięcia celu, dla którego zostały zebrane, przez czas, w którym przepisy nakazują Administratorowi przechowywać dane, przez czas konieczny do ustalenia, obrony i dochodzenia roszczeń oraz ze względu na każdy prawnie uzasadniony interes Administratora.

Przysługuje Państwu prawo do:

 • dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych,
 • jeżeli Państwa dane osobowe byłyby przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, przysługuje Państwu prawo do jej cofnięcia w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Mogą Państwo realizować swoje prawa, składając wniosek za pośrednictwem następującego kanału komunikacyjnego:

 • Wysyłając e-mail na adres: pytania@xcel.pl
 • Wysyłając pismo na adres korespondencyjny: "XCEL Sp. z o.o." Sp. k. z siedzibą przy ul. Czereśniowej 58, 43-520 Chybie/Zaborze.

Przysługuje Państwu również prawo do złożenia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uznacie Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy prawa.

Państwa dane osobowe nie będą przez nas przetwarzane w sposób, który skutkowałby zautomatyzowanym podejmowaniem decyzji, w tym profilowaniem. Oznacza to, że nie wykorzystujemy systemów informatycznych, które gromadziłyby informacje na temat naszych Klientów i jednocześnie samodzielnie, automatycznie, podejmowałyby decyzje, które mogłyby wywołać wobec naszego Klienta skutki prawne lub w podobny sposób istotnie na Państwa wpływać.

Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.

Dodatkowo informujemy, iż System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w postaci polityk ochrony danych został przyjęty w naszej organizacji. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu pod wskazanym adresem mailowym. Odpowiednie polityki ochrony danych wdrożone przez nas, będziemy poddawać regularnym i systematycznym przeglądom, jednocześnie dochowując należytej staranności w zakresie przetwarzania Państwa danych osobowych.

zwiń

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel

powrót back