preloader animation

W tej nietypowej realizacji, zamiast na frontowej części ogrodzenia, nacisk położono na odcinki boczne. Budynek znajduje się na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych. Klientowi zależało na efektownym tle dla roślin oraz prywatności w ogrodzie i na tarasie. Zaproponowaliśmy pełne ogrodzenie, które powstało na bazie trwałych i bezobsługowych materiałów. W realizacji wykorzystano drewnopodobne przęsła aluminiowe Horizon Massive oraz pokryte spiekami kwarcowymi mury Rockina Cubero.

ARCHITEKT

przemyslaw_odrzywolek

Przemysław Odrzywołek
/Xcel/

Efektowne ogrodzenie drewnopodobne

Ogrodzenie zostało utrzymane w ciepłej kolorystyce. Na krótki, frontowy odcinek składa się furtka Horizon Massive oraz mur Rockina Cubero obłożony płytami ze spieków kwarcowych. W jednym ze słupów wycięty został podświetlany numer domu. Przed wejściem na posesję wyznaczono niezależną przestrzeń z koszami na śmieci, która nawiązuje stylistycznie do pozostałych elementów realizacji. Boczna część ogrodzenia powstała na bazie przęseł Horizon Massive, które opierają się na ciemnych słupkach aluminiowych. Elementy drewnopodobne przeplatają się ze słupami ze spieków kwarcowych w kolorze ciemnoszarym.

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel