preloader animation

Remont budynku to idealny moment na zmianę ogrodzenia. W tym przypadku klient zdecydował się na gruntowną metamorfozę domu: tradycyjny dach z czerwoną dachówką oraz żółta elewacja zostały zastąpione nowoczesnymi płytami z blachy. Radykalna zmiana wymusiła również wymianę ogrodzenia, gdyż tradycyjny stalowy płot nie pasował do wyjątkowo nowoczesnego projektu.

ARCHITEKT

mariusz_odrzywolek

Mariusz Odrzywołek
/XCEL/

Jak było?

Ażurowe ogrodzenie

Część dzienna domu wychodzi na tylną część posesji, więc mogliśmy postawić na lekkie ogrodzenie Horizon Lite, bez obaw o prywatność mieszkańców. 

Kolorystycznie nawiązaliśmy do detali budynku, takich jak kominy i charakterystyczny numer domu. Projektant zastosował słupki z okładziną z blachy nierdzewnej oraz przęsła aluminiowe Horizon Lite w kolorze RAL9007. 

Praktyczne dodatki

Wąskie przęsła systemu Horizon Lite optycznie powiększają ogród. Przy furtce z minimalistycznym pochwytem ze stali nierdzewnej, umieszczony został nowoczesny videodomofon oraz szczelina przelotowej skrzynki na listy. Klient zdecydował się również na oświetlenie sygnalizacyjne w pobliżu bramy, zwiększając bezpieczeństwo podczas wyjazdu z posesji.

Elementy ogrodzenia
Furtka
Modern Post Box
Oznakowanie
Słupek
Przęsło
  • Furtka
  • Modern Post Box
  • Oznakowanie
  • Słupek
  • Przęsło
Ogrodzenia XCEL

Futurystyczny efekt

Minimalistyczne ogrodzenie pokryte blachą ze stali nierdzewnej wygląda futurystycznie i świetnie komponuje się z nowoczesnym budynkiem. Ażurowa konstrukcja systemu Horizon Lite w subtelny sposób wyznacza granice posesji i nie stanowi bariery dla światła słonecznego. Szeroki wachlarz kolorystyczny naszych systemów pozwolił znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane nawet do tak niezwykłej inwestycji.

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel