preloader animation

Xcel to nie tylko ogrodzenia, ale również aluminiowe deski elewacyjne oraz elementy małej architektury w ogrodzie. Poniższa wizualizacja prezentuje możliwości systemów Horizon Rombo, Rockina Cubero oraz Structure, na bazie których stworzyliśmy funkcjonalną i spójną wizualnie przestrzeń. W kompleksowo zagospodarowanym ogrodzie znalazła się strefa relaksu dla domowników oraz praktyczne pomieszczenia gospodarcze. 

Jak było?

Strefa relaksu

System Structure to między innymi aluminiowe pergole, które idealnie sprawdzają się w letnie upały. Pergole powstają na indywidulane zamówienie i mogą mieć różne formy. W tym projekcie zastosowaliśmy połowiczne zadaszenie, pozostawiające mieszkańcom wybór, czy wolą schłodzić się w cieniu, czy cieszyć promieniami słońca. Tylna ściana pergoli jest równocześnie fragmentem muru ogrodzenia, co pozwoliło zaoszczędzić miejsce w ogrodzie. Zadaszenie powstało na bazie przęseł Horizon Rombo, które wizualnie nawiązują do pozostałych elementów realizacji.

Projekt
Projekt
Projekt

Oaza spokoju w ogrodzie

System Horizon Rombo pozwala tworzyć lekkie ogrodzenia, zapewniające domownikom poczucie prywatności. Odpowiednio ułożone profile o przekroju rombu odgradzają ogród od świata zewnętrznego, nie blokując przepływu powietrza, ani dostępu światła słonecznego. W realizacji zastosowano również słupki i murki Rockina Cubero, pokryte płytami ze spieków kwarcowych. 

Wizualizacja
Wizualizacja

Trwała elewacja

Część elewacji budynku została pokryta płytami ze spieków kwarcowych oraz aluminiowymi deskami elewacyjnymi Horizon Rombo. W przeciwieństwie do stosowanego powszechnie drewna, wybrane  materiały są trwałe i nie wymagają impregnacji. Elewacja jest odporna na działanie warunków pogodowych i łatwo jest ją utrzymać w czystości. 

Elementy ogrodzenia
Przęsło
Elewacja
Furtka
Modern Post Box
Brama przesuwna
od 10200 PLN
Balustrada
Pomieszczenie gospodarcze
Pergola
Oznakowanie
Videodomofon
Słupy Rockina Cubero
od 5100 PLN
 • Przęsło
 • Elewacja
 • Furtka
 • Modern Post Box
 • Brama przesuwna
 • Balustrada
 • Pomieszczenie gospodarcze
 • Pergola
 • Oznakowanie
 • Videodomofon
 • Słupy Rockina Cubero
Ogrodzenia XCEL

Praktyczne dodatki

W projekcie przewidziano zadaszone pomieszczenie gospodarcze na kosze na śmieci, do którego można dostać się zarówno od strony ogrodu, jak i ulicy. Ze względu na nowoczesny charakter realizacji, postawiliśmy na minimalistyczną bramę przesuwną. W pobliżu furtki znalazła się szczelina przelotowej skrzynki na listy, videodomofon oraz podświetlany numer domu. 

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel