preloader animation

Ogrodzenie zapewnia mieszkańcom domu bezpieczeństwo i poczucie prywatności oraz stanowi wizytówkę posesji. Właśnie dlatego, szukając odpowiedniego rozwiązania, należy brać pod uwagę zarówno funkcjonalność, jak i estetykę.

Prywatność

W tej realizacji charakterystyczna elewacja budynku miała decydujący wpływ na styl ogrodzenia oraz zastosowane materiały. Murki powstały na bazie aluminiowej konstrukcji Rockina Cubero, pokrytej płytami z betonu architektonicznego. Ich wypełnienie tworzą aluminiowe przęsła Horizon Wood z powłoką drewnopodobną w kolorze amerykański cedr. Zastosowanie profili w kilku szerokościach pozwoliło wizualnie „odciążyć” ogrodzenie, równocześnie zapewniając domownikom poczucie prywatności.

Nowoczesne rozwiązania

Na końcowy efekt miały również wpływ elementy dodatkowe. Główna furtka została wyposażona w pochwyt ze stali nierdzewnej oraz pionowe maskownice boczne. W jej pobliżu znalazła się szczelina minimalistycznej skrzynki na listy. Ze względu na nowoczesny charakter realizacji postawiliśmy na wyposażoną w automatykę bramę przesuwną. Druga furtka, w bocznej części ogrodzenia, prowadzi do przestrzeni z koszami na śmieci, przykrytej szklanym zadaszeniem.

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel