preloader animation

Aluminiowe profile Horizon Wood są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i mogą imitować ponad 30 gatunków drewna. W tej realizacji poziome profile o kilku szerokościach połączyliśmy z prostymi tynkowanymi murkami i podmurówkami w kolorze białym. Ze względów praktycznych w bocznej części ogrodzenia wydzielono przestrzeń z koszami na śmieci, zamykaną na estetyczną furtkę. Wejście na posesję osłania proste zadaszenie w kształcie litery L, które chroni gości przed deszczem oraz wiatrem. W pobliżu furtki znalazł się panel skrzynki Modern Post Box z wbudowanym videodomofonem oraz klawiaturą numeryczną, która eliminuje konieczność noszenia kluczy. Nowoczesna brama wjazdowa została wyposażona w solidną automatykę, a w jej pobliżu zainstalowano oświetlenie sygnalizacyjne.

Estetyka i trwałość

Ogrodzenia Xcel to trwałe rozwiązanie na długie lata. Aluminiowe profile Horizon Wood są pokryte trwałym lakierem proszkowym, a bazujące na nich ogrodzenia trudno odróżnić od ogrodzeń drewnianych. W przeciwieństwie do naturalnego drewna, profile Horizon Wood nie wymagają impregnacji ani zabiegów konserwacyjnych. W tej realizacji tynkowane murki i podmurówki zostały dodatkowo zwieńczone prostymi, aluminiowym daszkami. Pełnią one funkcję estetyczną oraz zabezpieczają ogrodzenie przed szkodliwym działaniem wody.

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel