preloader animation

Aluminium i beton architektoniczny to sprawdzony przepis na nowoczesne ogrodzenie, które świetnie prezentuje się zarówno od strony ulicy, jak i ogrodu. W tej realizacji zastosowaliśmy przęsła Horizon Wood, które kolorystycznie nawiązują do elementów wykańczających elewację domu. W projekcie wykorzystano poziome profile w trzech różnych szerokościach, co sprawia, że proste ogrodzenie wygląda lekko i niepowtarzalnie. Drewnopodobne przęsła aluminiowe z powodzeniem zastępują drewno, lecz są od niego trwalsze i nie wymagają zabiegów konserwacyjnych.

Efektowny beton

Słupki i murki pokryto płytami z szarego betonu architektonicznego, które połączono przy pomocy zapinek ze stali nierdzewnej. Beton architektoniczny świetnie nadaje się do budowy nowoczesnych ogrodzeń, ze względu na efektowny wygląd oraz dużą odporność na zmiany warunków pogodowych. W projekcie zastosowano tradycyjną bramę dwuskrzydłową oraz furtkę Horizon Wood z pochwytem ze stali nierdzewnej.

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel