Jesteśmy na terenie
całego kraju

 

Na polskim rynku działamy od 2010 r. Zaczynaliśmy jako przedstawiciele amerykańskiej firmy, lecz szybko doszliśmy do wniosku, że chcemy mierzyć wyżej, więc stworzyliśmy własne systemy ogrodzeń, które spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem. Dzięki zastosowaniu nietypowych materiałów, udało się nam udowodnić, że ogrodzenia wcale nie muszą być nudne, lecz są estetycznym uzupełnieniem każdej inwestycji.

Dziś nasze produkty są dostępne w prawie wszystkich krajach Europy i można je znaleźć pod wieloma prestiżowymi adresami. Jesteśmy dumni, że nasze ogrodzenia są chętnie wybierane przez wielu uznanych architektów. Od początku stawialiśmy na jakość i w tej kwestii nadal nie idziemy na żadne kompromisy. Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań i dzielimy naszym doświadczeniem. Tam gdzie inni widzą przeszkody, my dostrzegamy szansę na stworzenie wyjątkowego ogrodzenia. Oferujemy kompleksowe i funkcjonalne rozwiązania, od projektu, przez doradztwo, po realizację.

Będzie nam miło, jeśli zdecydujesz się na któryś z systemów ogrodzeniowych Xcel. Dołożymy wszelkich starań, aby w pełni sprostać pokładanym w nas oczekiwaniom.

XCEL® Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Czereśniowa 58
43-520 Chybie Zaborze
Tel. 33 488 05 64
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.