Dla architektów

 

Na co dzień staramy się wspierać architektów i projektantów, gdyż wiemy, że podstawą sukcesu jest współpraca z inspirującymi ludźmi. Wspólna realizacja projektów to dla nas szansa na rozwój oraz wymianę doświadczeń. Jesteśmy dumni, gdy nasze ogrodzenia stają się częścią ciekawych realizacji. Nowoczesne ogrodzenia Xcel podkreślają piękno budynku i tworzą estetyczne tło dla ogrodu. Nasze systemy powstają na zamówienie i są bardzo elastyczne. Lata doświadczenia sprawiły, że potrafimy zaproponować rozwiązania, które sprawdzają się nawet w przypadku nietypowych i wymagających inwestycji. Chętnie dzielimy się wiedzą oraz służymy pomocą. Przedstaw nam swoje potrzeby, a wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie. Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek informacji, napisz do nas! Odpowiemy na wszelkie pytania oraz prześlemy szczegółowe karty techniczne, które ułatwią i przyspieszą proces projektowania. Razem możemy więcej!

Jeśli szukasz szczegółowych informacji na temat konkretnych produktów, skontaktuj się z nami korzystając z formularza kontaktowego lub bezpośrednio na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

katalog dla architekta podsumowanie

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel