Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w sprzedaży i produkcji ogrodzeń, a nasze produkty wyróżniają się jakością oraz oryginalnym designem. Ogrodzenia Xcel można dziś znaleźć we wszystkich województwach Polski i większości krajów europejskich. Zainteresowanie naszymi systemami rośnie z roku na rok.

Stale poszerzamy naszą sieć partnerską i poszukujemy przedstawicieli handlowych oraz firm montażowo-budowlanych do współpracy. Naszym partnerom oferujemy wsparcie techniczne i projektowe, niezbędne szkolenia oraz wysokiej jakości materiały promocyjne. Współpraca z nami to przejrzyste zasady, rzetelność oraz terminowa realizacja wszystkich zleceń.

Jeśli chcesz dołączyć do naszej sieci partnerskiej, skontaktuj się z nami:

Tel: +48 33 488 05 64 lub E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zostań partnerem marki XCEL!

Stwórzmy razem niezapomniany projekt.

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel