Unique Fence Elegant – klasyczne ogrodzenie w kontrastujących kolorach

 

Kolejna odsłona projektu, który stworzyliśmy we współpracy z miłośnikami luksusowych willi i rezydencji Unique Residence 

Dzięki naszemu doświadczeniu w tworzeniu ogrodzeń pod wymiar oraz wysokiej jakości projektów Unique Residence stworzyliśmy wyjątkowy system, który mamy nadzieję, przypadnie do gustu Klientom ceniącym sobie najwyższą jakość produktów doskonale wpisujących się w charakter ich unikalnych posiadłości.

W ramach tego projektu zdecydowaliśmy się wykorzystać nieco węższy profil pionowy niż w przypadku poprzedniej koncepcji Classic, musimy przyznać, że wąskie profile aluminiowe w połączeniu z szerszymi słupami prezentują się bardzo elegancko.

Nie można nie zwrócić uwagi na słupy, które zostały wykonane w systemie Rockina Cubero z okładziną ze spieku. Pomimo jasnego koloru, okładzina słupów doskonale się sprawdza, prezentując nie tylko estetyczny wygląd, ale również doskonałą wytrzymałość w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych.

Prosta i ponadczasowa forma ogrodzenia zostaje przełamana elegancką strefą wejścia, Ta reprezentacyjna część projektu wyróżnia się furtką, ozdobioną delikatnym frezowaniem i złotymi klamkami, dzięki temu nikt nie przejdzie obok niej obojętnie.

Ponadto furtka może być dostosowana do indywidualnych upodobań – można wybrać tradycyjny, jednoskrzydłowy model, lub dla tych którzy pragną podkreślić majestatyczność swojej posiadłości, dostępny jest model dwuskrzydłowy. Bez względu na wybór, furtka nadaje wyjątkowego charakteru całej inwestycji, zachowując przy tym smak i elegancję.

Jeśli potrzebujesz idealnego projektu swojej willi lub rezydencji, koniecznie odwiedź  stronę  realizacjeDzięki wieloletniemu doświadczeniu Unique Residencezapropoponuje Ci najlepsze rozwiązanie !