Unique Fence Classic – eleganckie ogrodzenie z nowoczesnym twistem

 

Ten model ogrodzenia został stworzony we współpracy z Unique Residencedzięki naszym wspólnym pasjom i zamiłowaniu do luksusowych rozwiązań powstał nowy system Classic. Jak sama nazwa wskazuje, jest to odzwierciedlenie klasy i elegancji. Tworząc projekty dla tak wyjątkowych rezydencji, każdy detal musi być wyjątkowy i starannie przemyślany, aby stworzyć realizację, która jest doskonale wyważona. 

To rozwiązanie idealnie sprawdzi się w połączeniu z współczesnymi willami i rezydencjami które od lat cieszą się ogromną popularnością, a w ostatnich latach zdobywają coraz więcej zwolenników. Jeśli potrzebujesz wsparcia specjalistów w wyborze odpowiedniego projektu willi lub rezydencji dla siebie, Unique Residence z chęcią przedstawi Ci najlepszą propozycję. 

Musimy przyznać, że od takiego połączania ciężko oderwać wzrok ! Dzięki odpowiedniemu doborowi proporcji i kolorystyki całość prezentuje się elegancko i ponadczasowo. W przedstawionej koncepcji zastosowaliśmy minimalistyczne aluminiowe profile pionowe, podczas gdy furtka wejściowa pozostaje bardziej, dzięki temu podkreślamy dostojność całej realizacji, korzystając z tak wyjątkowej strefy wejściowej, można poczuć się naprawdę wyjątkowo awangardowa !

Strefę wejścia dodatkowo wyróżnia wielofunkcyjny panel multimedialny w spójnym, dopasowanym do ogrodzenia kolorze. Umieszczono na nim przelotową skrzynkę na listy, podświetlany numer domu oraz kamerę i przycisk wideodomofonu. Pionowe profile  umożliwiają stworzenie eleganckich, otwartych ogrodzeń, które delikatnie wyznaczają granice posesji i podkreślają nowoczesny styl budynków.