Dlaczego aluminium?

Estetyka

Warto zaznaczyć, że w przeciwieństwie do ogrodzeń stalowych profile naszych ogrodzeń aluminiowych są zamknięte - co oznacza, że od środka posesji ogrodzenie jest równie atrakcyjne i estetyczne jak od strony ulicy.

dlaczego-aluminium zdjęcie ogrodzenia

Lekkość i elastyczność

Dodatkowym atutem profili aluminiowych jest ich waga która ma ogromne znaczenie w sytuacjach w których wymagane jest obniżenie wagi konstrukcji; Mniej obciążone elementy wpływają na lepszą funkcjonalność elementów ruchomych i nie tylko. Aluminium cechuje się również dużą plastycznością dzięki której możemy starannie wykonać nawet najmniejszy element ogrodzenia a przy tym jest bardzo wytrzymałe.

dlaczego-aluminium zdjęcie ogrodzenia

Imitacja drewna

Aluminium lakierujemy proszkowo w dowolnej kolorystce, korzystając z nowoczesnych lakierów proszkowych Klienci wybierają kolor ogrodzenia korzystając ze wzornika palety RAL jak również ze wzornika kolorów specjalnych imitujących drewno.
Lakier niezależnie od wybranego koloru jest odporny na warunki atmosferyczne, nie koroduje i nie wymaga impregnacji, zatem ogrodzenie aluminiowe nie będzie wymagało dodatkowego nakładu pracy.

dlaczego-aluminium zdjęcie ogrodzenia

Podsumowanie:

  • Ogrodzenia aluminiowe są całkowicie odporne na korozję ( Nie wymagają wcześniejszego zabezpieczenia tak jak w przypadku ogrodzeń stalowych).
  • Profile są zamknięte ( Atrakcyjny widok ogrodzenia z obu stron; posesja / ulica ).
  • Odporne i trwałe lakierowanie proszkowe niezależnie od wybranego koloru ( Również w przypadku malowania w kolorach imitujących drewno ).
  • Aluminium jest lekkie i wytrzymałe co korzystnie wpływa na funkcjonowanie elementów ruchomych szczególnie w bramie i furtce.

Możemy więc zapewnić, że zakup ogrodzenia aluminiowego jest jednorazową inwestycją na długie lata.