preloader animation

Ogrodzenie o tradycyjnej formie powstało na bazie nowoczesnych i trwałych materiałów. Klient szukał przęseł, które pasowałyby do kamiennych murków, wykonanych z tego samego materiału, co elementy elewacji. Postawiliśmy na szerokie, grafitowe przęsła aluminiowe Horizon Massive, które są nowoczesną alternatywą dla drewnianych desek. W realizacji nie zastosowaliśmy podmurówek, więc przęsła schodzą bezpośrednio do gruntu. Na dłuższych odcinkach łączą je dodatkowe słupki aluminiowe Arete Horizon, które gwarantują stabilność całej konstrukcji.

Ogrodzenie na okrągło

W bocznej części ogrodzenia znalazło się gięte przęsło o nietypowym, zaokrąglonym kształcie, które powstało specjalnie na potrzeby realizacji. Furtka Horizon Massive została wyposażona w boczne maskownice zawiasów oraz minimalistyczny pochwyt ze stali nierdzewnej. We frontowej części ogrodzenia znajdują się dwie bramy dwuskrzydłowe, wyposażone w nowoczesną automatykę.

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel