play
x

4 Design Days, czyli solidna dawka inspiracji już po raz czwarty

Przez cztery dni Spodek i Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach zostały opanowane przez pasjonatów architektury i designu. W tym roku organizatorzy 4 Design Days stanęli na wysokości zadania już po raz czwarty. W wydarzeniu wzięło udział blisko 300 wystawców i 500 ekspertów oraz ponad 25 tysięcy odwiedzających, więc liczby są naprawdę imponujące.

Podczas wydarzenia udało nam się zawrzeć wiele ciekawych znajomości i wziąć udział w kilku ciekawych sesjach dyskusyjnych. Wróciliśmy z głowami pełnymi pomysłów, które na pewną znajdą odzwierciedlenie w naszych realizacjach i produktach.

4-design-days-czyli-solidna-dawka-inspiracji-juz-po-raz-czwarty zdjęcie ogrodzenia

Podczas pierwszych dwóch dni, które zostały poświęcone profesjonalistom, odbyło się prawie 60 sesji tematycznych, z udziałem ekspertów polskich i zagranicznych. Dyskutowaliśmy o tym, jakie wyzwania stoją przed współczesną architekturą i designem. Zastanawialiśmy się, co możemy zrobić, aby nasze produkty i usługi odpowiadały na potrzeby zwykłych ludzi oraz były przyjazne dla środowiska.

Szczególnie zainteresował nas blok dotyczący projektowania domu idealnego oraz stosowania w nim inteligentnych rozwiązań. Ucieszyliśmy się słysząc, że prace polskich architektów coraz częściej przykuwają uwagę zagranicznych ekspertów. Pozytywne zmiany w projektowaniu zauważamy również w naszej codziennej pracy. Z roku na rok, w Polsce rośnie liczba pięknych domów!

4-design-days-czyli-solidna-dawka-inspiracji-juz-po-raz-czwarty zdjęcie ogrodzenia

Naszą ulubioną częścią 4 Design Days są jednak Dni Otwarte. W ich trakcie mamy rozmawiamy z potencjalnymi użytkownikami naszych ogrodzeń, czyli po prostu właścicielami domów i miłośnikami pięknych form. Pytania i uwagi, które otrzymujemy od osób odwiedzających stoisko, zmuszają nas do spojrzenia na nasze produkty z innej perspektywy.

Wasze opinie są dla nas bezcenne, a spotkania z Wami równie inspirujące, jak wykłady światowych ekspertów. Serdecznie dziękujemy wszystkim, których mieliśmy okazję spotkać podczas czwartej edycji 4 Design Days. Do zobaczenia w 2020 roku!

4-design-days-czyli-solidna-dawka-inspiracji-juz-po-raz-czwarty zdjęcie ogrodzenia