preloader animation

Dobrze zaprojektowane ogrodzenie pełni wiele funkcji.


Dobrze zaprojektowane ogrodzenie pełni wiele funkcji. Z jednej strony wyznacza granice ogrodu, chroni prywatność i zapobiega wtargnięciu nieproszonych osób. Z drugiej – jest ozdobą i wizytówką posesji. W tej realizacji wykorzystaliśmy drewnopodobne przęsła aluminiowe Arete Rombo. Nawiązując kolorystycznie do stolarki okiennej i bramy garażowej, udało się nam stworzyć harmonijną całość z elewacją domu. Projektant dużo uwagi poświęcił przestrzeni wokół furtki, czyli miejsca, w którym domownicy i goście spędzają najwięcej czasu.

Drewnopodobne przęsła
o unikalnych właściwościach

 
W realizacji zastosowano drewnopodobne przęsła aluminiowe Arete Rombo. Profile o przekroju rombu pozwalają tworzyć lekkie ogrodzenia, które zapewniają prywatność w ogrodzie, nie zatrzymując przepływu powietrza. Na dłuższych odcinkach przęsła połączono szarymi słupkami aluminiowymi, które zapewniają konstrukcji odpowiednią stabilność. Aluminium to idealny materiał do budowy ogrodzeń. Jest trwałe i w przeciwieństwie do drewna nie wymaga czasochłonnej konserwacji.

Projekt

Efektowna strefa wejścia


Daszek nad drewnopodobną furtką Arete Rombo chroni mieszkańców i gości przed opadami deszczu i śniegu. Na lewo od wejścia znajduje się panel przelotowej skrzynki na listy z wbudowanym wideo domofonem. Nowoczesna brama przesuwna ma szybką i trwałą automatykę. Zarówno daszek, jak i mury wokół furtki i bramy, wykończono jasnymi płytami ze spieków kwarcowych, które efektownie kontrastują z ciemnymi przęsłami ogrodzeniowymi.

Wizualizacja

Stylowe oświetlenie 


Integralną częścią ogrodzenia jest efektowne oświetlenie, które poprawia widoczność i podnosi bezpieczeństwo nocą. Podłużne listwy LED zainstalowano po obu stronach furtki i bramy wjazdowej. Strefę wokół wejścia oświetla wbudowane w daszek oświetlenie liniowe, a znalezienie właściwego adresu ułatwia podświetlany numer domu. Dzięki wbudowanym czujnikom wszystkie lampy włączają się automatycznie po zapadnięciu zmroku.

Elementy ogrodzenia
Brama przesuwna Arete Rombo
Furtka Arete Rombo
Przęsła Arete Rombo
Słupy Rockina Cubero
Podświetlany numer domu
Skrzynka na listy
Zadaszenie wejścia z liniowym oświetleniem LED
  • Brama przesuwna Arete Rombo
  • Furtka Arete Rombo
  • Przęsła Arete Rombo
  • Słupy Rockina Cubero
  • Podświetlany numer domu
  • Skrzynka na listy
  • Zadaszenie wejścia z liniowym oświetleniem LED

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel