preloader animation

To minimalistyczne ogrodzenie utrzymane w szarej kolorystyce jest idealnym dopełnieniem nowoczesnego domu. Stylowy wygląd to jednak nie wszystko. Funkcjonalne rozwiązania, takie jak wydzielona strefa śmietników i automatyczna brama przesuwna, ułatwiają codzienne życie. Dzięki zwartej formie ogrodzenia mieszkańcy mogą się też cieszyć pełnią prywatności w ogrodzie. W końcu każdy z nas potrzebuje czasem odrobiny spokoju! 

Nowoczesna brama przesuwna i furtka

 

Brama wjazdowa i furtka systemu Arete Pure zostały osadzono na słupkach Rockina Cubero. Wykończono je gładką blachą aluminiową w tym samym odcieniu szarego, co przęsła ogrodzenia. Na prawo od furtki znajduje się panel wielofunkcyjny z wideodomofonem, skrzynką na listy i podświetlanym numerem domu. Brama przesuwna ma szybką automatykę oraz oświetlenie sygnalizacyjne.

Projekt

Pełne ogrodzenie, czyli prywatność w domu i ogrodzie


Ogrodzenie powstało na bazie poziomych przęseł Horizon Massive w kolorze szarym. Szerokie aluminiowe profile zostały zamontowane bez żadnych przerw, więc mieszkańcy są chronieni przed spojrzeniami przechodniów od strony ulicy. Aby uniknąć monotonii, na dłuższych odcinkach przęsła rozdzielono słupkami Rockina Cubero, które są wykończone spiekami kwarcowymi w kolorze grafitowym

Wizualizacja

Funkcjonalnie i estetycznie


Mało estetyczne skrzynki liczników, które występują na większości posesji, to zmora wielu projektantów. W tej realizacji zostały umiejętnie wkomponowane w linię ogrodzenia, więc nie rzucają się  w oczy. Osłaniają je drzwiczki z aluminiowej blachy lakierowanej na ten sam kolor, co przęsła, brama i furtka. Dyskretne, wycinane laserowo oznaczenia pozwalają łatwo zidentyfikować konkretny licznik. Kolejny problem większości posesji to kosze na śmieci. Aby je ukryć, wydzielono pomieszczenie gospodarcze, które jest wizualnym przedłużeniem ogrodzenia. Do śmietników można się dostać przez dwie niezależne furtki – od strony ulicy lub ogrodu.

Elementy ogrodzenia
Furtka Arete Pure
Brama przesuwna Arete Pure
Słup wielofunkcyjny
Słup Rockina Cubero
Zabudowa śmietników
Drzwiczki skrzynek liczników
  • Furtka Arete Pure
  • Brama przesuwna Arete Pure
  • Słup wielofunkcyjny
  • Słup Rockina Cubero
  • Zabudowa śmietników
  • Drzwiczki skrzynek liczników

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel