preloader animation

Po raz kolejny udowadniamy, że ogrodzenie może tworzyć spójną całość z nowoczesnym budynkiem. W tej realizacji zastosowaliśmy pionowe profile aluminiowe w dwóch wersjach: drewnopodobnej i antracytowej. W ten sposób nawiązaliśmy wizualnie do elewacji domu – zarówno kolorystycznie, jak i pod względem zastosowanych materiałów.

Projekt

Nowoczesna brama i furtka

Brama wjazdowa i furtka powstały na bazie systemu Pure Lines. Ich ramy wypełnia gładka blacha aluminiowa w kolorze antracytowym, którą od strony ulicy wykończono pionowymi profilami aluminiowymi w dwóch wersjach – antracytowej i drewnopodobnej. W ten sposób projektant nawiązał do materiałów zastosowanych na elewacji domu. Furtkę wyposażono w antracytowy pochwyt, a na przylegającym do niej pionowym panelu znajduje się klawiatura numeryczna. Dzięki niej na posesję można wejść bez korzystania z kluczy. Nad wejściem znajduje się minimalistyczny daszek w kształcie odwróconej litery L, który osłania gości przed deszczem. Nowoczesna brama przesuwna ma solidną automatykę, a przy wjeździe zainstalowano oświetlenie sygnalizacyjne.

Wizualizacja

Minimalistyczne ogrodzenie
o ponadczasowej formie

Minimalistyczny charakter ogrodzenia podkreśla zarówno prosta forma, jak i zastosowane materiały. Okalający bramę i furtkę fragment ogrodzenia wykończono wielkoformatowymi płytami ze spieków kwarcowych. Na pozostałych odcinkach zastosowano antracytowe słupki aluminiowe Arete Vertico. Od frontu są zamontowane na podmurówce, ale na bocznych odcinkach wychodzą bezpośrednio z podłoża. W bocznej części ogrodzenia wydzielono estetyczne pomieszczenie gospodarcze z myślą o koszach na śmieci. Można się do niego dostać przez dwie niezależne, wykończone.

Elementy ogrodzenia
Pionowe profile aluminiowe Arete Vertico
Furtka Pure Line
Brama przesuwna Pure Lines
  • Pionowe profile aluminiowe Arete Vertico
  • Furtka Pure Line
  • Brama przesuwna Pure Lines

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel