preloader animation
play
x

Prezentujemy kolejne ogrodzenie, które jest stylowym dopełnieniem nowoczesnego domu. Jego szare elementy aluminiowe współgrają ze stolarką okienną, dachówkami i balustradami. Z kolei murki ogrodzenia wykończono takimi samymi płytami ze spieków kwarcowych jak elewację. Na funkcjonalność i estetykę ogrodzenia wpływa również zadaszenie wejścia z liniowym oświetleniem LED, zabudowane skrzynki liczników czy estetyczna wiata śmietnikowa

Ogrodzenie ze spieków
kwarcowych i aluminium

W tym nowoczesnym ogrodzeniu zastosowano szerokie przęsła aluminiowe Horizon Massive w kolorze szarym. Dzięki wąskim przerwom pomiędzy poziomymi profilami ogrodzenie chroni prywatność mieszkańców bez efektu zwartego, ciężkiego muru. Od strony ulicy przęsła osadzono na słupach systemu Rockina Cubero, które wykończono jasnoszarymi płytami ze spieków kwarcowych. Z kolei na bocznych odcinkach połączono je aluminiowymi słupkami, co gwarantuje konstrukcji odpowiednią stabilność.

Projekt

Zadaszona strefa wejścia

W centralnej części ogrodzenia znajduje się nowoczesna furtka i automatyczna brama przesuwna. Oba elementy powstały na bazie szerokich profili Horizon Massive. Furtkę wyposażono w szeroki pochwyt ze stali nierdzewnej i boczne maskownice zawiasów. W słupie, który znajduje się na prawo od wejścia, umieszczono przelotową skrzynkę na listy, podświetlany numer domu i wideodomofon. Całą strefę wejścia osłania minimalistyczne zadaszenie z liniowym oświetleniem LED, które podobnie jak słupy wykończono płytami ze spieków kwarcowych.

Wizualizacja

Wiata śmietnikowa i zabudowa liczników

Elementy wpływające negatywnie na ogólną estetykę posesji zostały umiejętnie wkomponowane w ogrodzenie. Strefę kubłów na śmieci osłania wiata śmietnikowa, która podobnie jak reszta projektu powstała na bazie szerokich przęseł aluminiowych Horizon Massive i słupów Rockina Cubero. W słupach od strony ulicy znajdują się dyskretne drzwiczki, za którymi znajdują się skrzynki liczników

Elementy ogrodzenia
Przęsła Horizon Massive
Słupy Rockina Cubero
Brama przesuwna
Furtka
Słup wielofunkcyjny
Zadaszenie furtki
Zabudowa liczników
Wiata śmietnikowa
  • Przęsła Horizon Massive
  • Słupy Rockina Cubero
  • Brama przesuwna
  • Furtka
  • Słup wielofunkcyjny
  • Zadaszenie furtki
  • Zabudowa liczników
  • Wiata śmietnikowa

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel