preloader animation

Tym razem prezentujemy realizację utrzymaną w dość ciemnej kolorystyce. To minimalistyczne ogrodzenie powstało ze spieków kwarcowych o teksturze betonu i lakierowanego na czarno aluminium. Zastosowane materiały są niezwykle trwałe, więc ogrodzenie nie wymaga praktycznie żadnych zabiegów konserwacyjnych.

ARCHITEKT

homekoncept

Aluminiowe słupki
i wykończone spiekami słupy

 

W ogrodzeniu zastosowano słupy systemu Rockina Cubero, które wykończono ciemnoszarymi płytami ze spieków kwarcowych o teksturze betonu. Aby uniknąć efektu ciężkiego muru, pogrupowano je dwójkami, zachowując pośrodku wąskie odstępy. W jednym ze słupów ukryto skrzynkę elektryczną, do której można się dostać przez lakierowane drzwiczki ze stosownymi oznaczeniami. Pomiędzy parami słupów znajdują się pionowe profile aluminiowe Arete Vertico w kolorze czarnym. Zamontowano je bez podmurówki, bezpośrednio w podłożu, więc wyglądają lekko i w subtelny sposób wyznaczają granice posesji.

Projekt

Wokół furtki i bramy

Centralnym elementem ogrodzenia jest nowoczesna furtka Arete Pure. Wykończono ją gładką blachą aluminiową w kolorze czarnym i wyposażono w szeroki, lakierowany pochwyt. Na słupie sąsiadującym z furtką znajduje się otwór przelotowej skrzynki na listy i wideodomofon oraz podświetlany numer domu. Całą strefę wokół furtki osłania minimalistyczny daszek w kształcie odwróconej litery L z wbudowanym oświetleniem LED. Jest on przedłużeniem jednego ze słupów, więc został wykończony ciemnoszarymi płytami ze spieków kwarcowych. Wygodny wjazd na posesję umożliwia automatyczna brama przesuwna systemu Arete Pure. Podobnie jak w przypadku furtki, zastosowano tu gładką blachę lakierowaną na czarno. 

Elementy ogrodzenia
Słup Rockina Cubero
Pionowe profile Arete Vertico
Furtka Arete Pure
Zadaszenie furtki
Brama przesuwna Arete Pure
Zabudowa skrzynki elektrycznej
Podświetlany numer domu
  • Słup Rockina Cubero
  • Pionowe profile Arete Vertico
  • Furtka Arete Pure
  • Zadaszenie furtki
  • Brama przesuwna Arete Pure
  • Zabudowa skrzynki elektrycznej
  • Podświetlany numer domu

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel