preloader animation

 

Zestawienie czerni i bieli to klasyka, którą wciąż odkrywamy na nowo. W tym minimalistycznym ogrodzeniu na jasnych tynkowanych murkach osadzono pionowe przęsła systemu Arete Linearo. Nawiązują one kolorystycznie do ciemnych elementów elewacji domu, więc cała posesja prezentuje się spójnie i stylowo.

Prywatność w lekkim wydaniu

 

W ogrodzeniu zastosowano aluminiowe przęsła systemu Arete Linearo, które na dłuższych odcinkach połączono aluminiowymi słupkami. Pionowe profile mają kilka szerokości i znajdują się między nimi wąskie odstępy. Zabieg ten pozwolił stworzyć nowoczesne ogrodzenie, które chroni prywatność mieszkańców, ale nie przytłacza swoją masą.

Projekt

Nowoczesna brama wjazdowa i furtka

 

 System Arete Linearo jest również bazą dla bramy wjazdowej i furtki. Strefę wejścia osłania minimalistyczny daszek w kształcie odwróconej litery L z wbudowanym oświetleniem liniowym. Na lewo od furtki znajduje się wykończony gładką czarną blachą słupek systemu Rockina Cubero z wideo domofonem, podświetlanym numerem domu i przelotową skrzynką na listy. W ogrodzeniu zastosowano podwójną bramę przesuwną, której skrzydła rozsuwają się w przeciwnych kierunkach.

Elementy ogrodzenia
Podwójna brama przesuwna
od od 25 000 zł PLN
Furtka Arete Linearo
od od 6 600 zł PLN
Przęsło Arete Linearo
od od 5800 zł PLN
Zabudowane skrzynki liczników
Zadaszenie strefy koszy na śmieci
od od 9800 zł PLN
  • Podwójna brama przesuwna
  • Furtka Arete Linearo
  • Przęsło Arete Linearo
  • Zabudowane skrzynki liczników
  • Zadaszenie strefy koszy na śmieci

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel