preloader animation

 

Zestawienie czerni i bieli to klasyka, którą wciąż odkrywamy na nowo. W tym minimalistycznym ogrodzeniu na jasnych tynkowanych murkach osadzono pionowe przęsła systemu Arete Linearo. Nawiązują one kolorystycznie do ciemnych elementów elewacji domu, więc cała posesja prezentuje się spójnie i stylowo.

Prywatność w lekkim wydaniu

 

W ogrodzeniu zastosowano aluminiowe przęsła systemu Arete Linearo, które na dłuższych odcinkach połączono aluminiowymi słupkami. Pionowe profile mają kilka szerokości i znajdują się między nimi wąskie odstępy. Zabieg ten pozwolił stworzyć nowoczesne ogrodzenie, które chroni prywatność mieszkańców, ale nie przytłacza swoją masą.

Projekt

Nowoczesna brama wjazdowa i furtka

 

 System Arete Linearo jest również bazą dla bramy wjazdowej i furtki. Strefę wejścia osłania minimalistyczny daszek w kształcie odwróconej litery L z wbudowanym oświetleniem liniowym. Na lewo od furtki znajduje się wykończony gładką czarną blachą słupek systemu Rockina Cubero z wideo domofonem, podświetlanym numerem domu i przelotową skrzynką na listy. W ogrodzeniu zastosowano podwójną bramę przesuwną, której skrzydła rozsuwają się w przeciwnych kierunkach.

Elementy ogrodzenia
Podwójna brama przesuwna
od od 25 000 zł PLN
Furtka Arete Linearo
od od 6 600 zł PLN
Przęsło Arete Linearo
od od 5800 zł PLN
Zabudowane skrzynki liczników
Zadaszenie strefy koszy na śmieci
od od 9800 zł PLN
  • Podwójna brama przesuwna
  • Furtka Arete Linearo
  • Przęsło Arete Linearo
  • Zabudowane skrzynki liczników
  • Zadaszenie strefy koszy na śmieci