preloader animation
play
x

Po raz kolejny możemy się pochwalić owocną współpracą ze znanym i cenionym studiem architektonicznym. Ogrodzenie powstało w kooperacji z biurem projektowym Małeccy i jest uzupełnieniem pięknej, nowoczesnej rezydencji. Jego centralnym elementem jest efektowna strefa wejściowa z bramą i furtką systemu Arete Pure Lines. Jak przystało na nowoczesne ogrodzenie, nie mogło zabraknąć funkcjonalnych i estetycznych dodatków.

ARCHITEKT

maleccy
Jak było?

Nowoczesna
brama i furtka

Grafitowa brama wjazdowa i furtka powstały na bazie nowoczesnego systemu ogrodzeniowego  Arete Pure Lines. Elementy te są w pełni zabudowane, więc chronią prywatność mieszkańców. Od strony ogrodu wykończono je gładką blachą, a od ulicy pionowymi profilami, uzyskując efekt trójwymiarowości. Furtka posiada szeroki, lakierowany proszkowo pochwyt, który zastępuje tradycyjną klamkę. Automatyka i przeciwwaga bramy przesuwnej zostały ukryte w słupie, aby nie psuć efektu wizualnego od strony posesji.

Projekt

Estetyczne dodatki

Brama przesuwna i furtka zostały rozdzielone wąskim słupkiem aluminiowym, na którym umieszczono nowoczesny videodomofon. Na betonowej ścianie w pobliżu wejścia znajduje się wycięty z grubej, lakierowanej blachy adres. Zaraz obok umieszczono wrzutnię przelotowej skrzynki na listy. Drzwiczki, przez które wyjmuje się korespondencję, znajdują się po przeciwnej stronie ogrodzenia.

Wizualizacja

Funkcjonalna strefa
gospodarcza

W ogrodzeniu wydzielono funkcjonalną strefę gospodarczą z dwoma niezależnymi przestrzeniami, do których prowadzą osobne furtki z obu stron ogrodzenia. Zadaszone pomieszczenie powstało z myślą o skrzynce elektrycznej, a w odsłoniętej części znajduje się skrzynka gazowa i kosze na śmieci. W furtkach od strony ulicy zastosowano wpuszczane pochwyty kieszeniowe i wycięto stosowne oznaczenia.

Elementy ogrodzenia
Furtka
Brama przesuwna
Napis i Skrzynka na listy
Słup Multimedialny
  • Furtka
  • Brama przesuwna
  • Napis i Skrzynka na listy
  • Słup Multimedialny

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel