preloader animation
play
x

Nowoczesne ogrodzenia spełniają wiele funkcji. Muszą wyznaczać granice posesji, chronić prywatność mieszkańców oraz tworzyć spójną wizualnie całość z elewacją budynku. Nasza projektantka miała niełatwe zadanie, ale udało się jej stworzyć dopełniające minimalistyczną bryłę domu ogrodzenie. Nowoczesny design idzie tu w parze z bezobsługowymi materiałami i funkcjonalnością.

Jak było?

Nowoczesne ogrodzenie na długie lata

Ogrodzenie powstało na bazie trwałych, bezobsługowych materiałów. Furtki i nowoczesna brama dwuskrzydłowa Arete Pure zostały pokryte gładką blachą w kolorze antracytowym, podobnie jak stojąca między część muru. Z kolei wolnostojące słupy Rockina Cubero wykończono płytami ze spieków kwarcowych, które imitują trawertyn. Ten sam materiał został wykorzystany na elewacji domu.

Projekt

Wokół furtki

Furtka to pewnego rodzaju wizytówka posesji. Przechodzi przez nią każdy gość, przy niej odbieramy przesyłki. Nowoczesna, wykończona antracytową blachą furtka posiada szeroki pochwyt, który zastępuje tradycyjną klamkę. Po jej lewej stronie znalazła się nowoczesna skrzynka na listy. Przelotowa konstrukcja pozwala wygodnie wyjmować korespondencję od strony posesji. Po przeciwnej stronie furtki, w jednym z imitujących trawertyn słupów, wycięto duży numer domu, który ułatwia znalezienie właściwego adresu.

W trakcie realizacji - budowa ogrodzenia

Praktyczne dodatki

Nowoczesne ogrodzenie łączy estetykę z funkcjonalnością. Projektantka w harmonijny sposób wkomponowała w projekt skrzynkę elektryczną i gazową, chowając je za drzwiczkami z antracytowej blachy. Kolejne praktyczne rozwiązanie to wydzielona przestrzeń z koszami na śmieci, do której prowadzą dwie furtki – jedna od strony ulicy, a druga od strony ogrodzenia.

Elementy ogrodzenia
Słup Rockina Cubero
od 5700 PLN
Furtka Arete Pure
od 8100 PLN
Brama dwuskrzydłowa Arete Pure
od 19000 PLN
Drzwiczki do skrzynek
od 1800 PLN
Numer domu
od 800 PLN
  • Słup Rockina Cubero
  • Furtka Arete Pure
  • Brama dwuskrzydłowa Arete Pure
  • Drzwiczki do skrzynek
  • Numer domu

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel