preloader animation

Prezentujemy kolejną nowoczesną realizację o prostej, minimalistycznej formie. Frontową część ogrodzenia tworzą proste tynkowane murki, w kolorze dopasowanym do elewacji budynku. Wypełniono je jednolicie czarnymi przęsłami aluminiowymi Horizon Wood. Poziome profile występują w trzech różnych szerokościach, więc całość prezentuje się lekko i efektownie. Boczną część realizacji tworzą wypełnione kamieniami gabiony. Ogrodzenia gabionowe gwarantują mieszkańcom prywatność oraz stanowią barierę dla dźwięku.

Praktyczne rozwiązania

Nowoczesne ogrodzenia łączą estetykę i funkcjonalność. Furtka Horizon Wood została wyposażona w minimalistyczny pochwyt ze stali nierdzewnej, zamek z elektrozaczepem oraz boczne maskownice zawiasów. W pobliżu wejścia umieszczono panel przelotowej skrzynki na listy Modern Post Box, z wbudowanym videodomofonem oraz wyciętym laserowo adresem. Bramę dwuskrzydłową zaopatrzono w solidną automatykę oraz oświetlenie sygnalizacyjne, które zwiększa bezpieczeństwo w trakcie wyjeżdżania z posesji.

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy odmienić otoczenie także Twojego domu!

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. By dowiedzieć się, jak przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Wyślij

Twoja wiadomość właśnie wędruje do skrzynki odbiorczej jednego z pracowników Xcel.
Nasz specjalista wkrótce ją przeczyta i skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dziękujemy
zespół Xcel